Porażka z Grodem.

• autor: sylwestros, 2011-05-15 20:49

Przegrana w strugach deszczu!

Fotorelacja z meczu

(Aktualizacja)

W meczu XX kolejki o mistrzostwo klasy "A" Jawornik Gorzków uległ drużynie Grodu Ćmińsk 0-3.Mecz odbywał się w strugach padającego deszczu.Boisko było bardzo ciężkie i rozmoknięte, a w niektórych miejscach stały kałuże uniemożliwiające grę.

Spotkanie rozpoczęło się od zdecydowanych ataków gospodarzy.Z minuty na minute stwarzali oni coraz groźniejsze akcje pod bramką Grodu.Przewaga Jawornika w tej części gry była zdecydowana, lecz mimo tego Gorzkowianie nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego  tego dnia bramkarza gości-Pawła Dygasa.

Zemściło się to na nich w 34 minucie spotkania.Po pozornie niegroźnej akcji przyjezdnych i dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy, błąd przy wyjściu do piłki popełnił bramkarz Jawornika mijając się z nią.Do piłki która utkwiła w kałuży przed bramką próbował dobiec obrońca Gorzkowian - Adrian Morsztyn, jednak pierwszy dopadł do niej Tomasz Frączyk wbijając ją czubkiem buta do pustej bramki.Jawornik nie załamując się niekorzystnym wynikiem próbował szybko odrobić straty lecz wszystkie próby były bardzo nieskuteczne.W końcówce pierwszej połowy Gród po idealnie wykonanym rzucie rożnym i precyzyjnym strzale w samo okienko bramki wyszedł na dwubramkowe prowadzenie.Pięknym uderzeniem w tej akcji popisał się napastnik gości - Michał Koza.

Po przerwie widowisko już nie było tak emocjonujące, gdyż ciągle padający deszcz zdecydowanie utrudniał grę jednym i drugim, a boisko stało się bardzo grząskie z wieloma kałużami.Rozgrywanie jakichkolwiek akcji na takiej murawie było prawie niemożliwe.

W 52 minucie spotkania po wybiciu piłki przez obrońcę Jawornika dostała ona dość dziwnej rotacji i padła "łupem" napastnika z Ćmińka, który dzięki temu znalazł się sam na sam golkiperem Gorzkowian - Piotrem Niedźwiedziem  i nie dał  mu najmniejszych szans obrony umieszczając futbolówkę w bramce tuż obok słupka.

Do końca spotkania gra toczyła się głównie w środku pola i wynik nie uległ już zmianie.Mimo bardzo dobrej gry w pierwszej połowie i kilku sytuacjach w drugiej części gry gospodarze ulegli Grodowi 0-3.

Jawornik Gorzków          Gród Ćmińsk

0 — 1
                                                            34' Tomasz Frączyk

0 — 2
                                                  42' Michał Koza

0 — 3
                                                            52' Tomasz Frączyk

Jawornik Gorzków: Piotr Niedźwiedź — Marek Gruszka, Adrian Morsztyn, Łukasz Porębski, Artur Bandura, Adam Kubiński, Arkadiusz Niedźwiedź, Marcin Szlembarski, Łukasz Niedźwiedź (46 Marcin Wójcik), Krystian Chrzan (80 Mateusz Łączyk), Mateusz Kądzielski (75 Patryk Gorgoń).

Gród Ćmińsk: Paweł Dygas — Piotr Nadolnik (80 Damian Ślewa), Dariusz Górecki, Cezary Trojan, Marcin Stęplewski, Mariusz Galus (85 Damian Snochowski), Michał Koza, Kamil Frączyk, Dawid Jurek (75 Artur Kuliński), Sebastian Adach (70 Marcin Pietrow), Tomasz Frączyk.
Sędziowali:
Marek Śliwa
Marcin Michalski, Jacek Śledziewski

Galeria z meczu dostępna tutaj!

autor: ~kibic 23 2011-05-16 19:30:27

avatar Narzekacie ze mało zawodników jest do gry a na ostatnim meczu widziałem z trybun ze rezerwowi nie weszli nawet przy stanie 3:0, czy prezes z asystentem mysleli o utrzymaniu wyniku zawodnikami wykończonymi przez warunki pogodowe? ciekawa taktyka, powodzenia z takim rozumowaniem.

autor: ~kibic 2011-05-16 22:40:04

avatar Zacznijcie trenować a nie narzekać bo nie umiecie grać

autor: ~Obserwator 2011-05-17 09:43:09

avatar -do kibica- Ale kto ma trenowac kibice??? Z tej Twojej opinii tak wynika!!! Bo nikt z zawodników nie narzeka:) To kibicu zgłos sie na trening albo poprośkogoś o pomoc jak wyrażasz swoją opinie bo nie wiadomo o co Ci chodzi:)

autor: ~ktoś 2011-05-17 12:54:26

avatar Nie ma co robic problemu z niczego!Po prostu dajcie szanse wszystkim chłpakom żeby kazdy sobie pograł,bo szans zadnych juz na pozostanie w A klasie nie mamy więc dajmy pograć wszystkim. Takie moje zdanie.

autor: ~Obserwator 2011-05-17 20:29:38

avatar Masz racje "ktos":) Teraz nie liczy sie wynik najważniejsze zeby drużynę odbudować. Pzdr

autor: ~Lottoooo 2011-05-17 21:43:48

avatar Wszyscy jesteście śmieszni. Po pierwsze jest napisane nie umiecie grać więc chyba kibice w Gorzkowie nie graja więc "Obserwator" troszkę sam nie wie co pisze. Po drugie owszem odbudować drużynę ale na sparingach a nie przegrać 11:0 jak już było pokazane.