Porażka z Łysicą na koniec rundy!

• autor: sylwestros, 2010-11-20 21:29

Łysica II Bodzentyn pokonała Jawornik Gorzków 4:2.

(fotorelacja)

W meczu kończącym rozgrywki jesienne w "A" klasie świętokrzyskiej gr.I,Łysica II Bodzentyn podejmowała zespół Jawornika Gorzków.Był to zaległy mecz dziewiątej kolejki,który pierwotnie miał odbyć się 17 października.

Spotkanie rozpoczęło się od zdecydowanych ataków gospodarzy,które przyniosły im spodziewany efekt już w 10 minucie.

Szczęśliwym strzelcem bramki okazał się Michał Czarnecki.Ataki Łysicy nie słabły lecz Jawornik skutecznie się bronił.W 25 minucie meczu na 2-0 dla gospodarzy po fatalnym błędzie obrońców przyjezdnych strzela Michał Ścisłowicz.W chwilę później jest już 3-0 po trafieniu Grzegorza Zyguły.W tej części meczu dominacja Łysicy była bezapelacyjna co zostało udokumentowane kolejnym golem,tym razem z rzutu karnego.

Jedenastkę skutecznie wykonał  Piotr Hajdenrajch w 35 minucie.Pod koniec pierwszej połowy Jawornik rzucił się do ataku i przed przerwom zdołał strzelić honorową bramkę autorstwa Norberta Wątka w 40 minucie.

Po przerwie pierwsze akcje należały dla Bodzentynian,jednak były one nieskuteczne.Gorzkowianie zaczęli zdecydowanie atakować i przejęli inicjatywę w meczu.Było to całkiem inne oblicze gości w tej części gry.Łysica broniła się momentami całą drużynom.W 60 minucie spotkania Jawornik strzela drugą bramkę,autorstwa ponownie Norberta Wątka.Im bliżej było do  końca spotkania,tym bardziej była widoczna przewago gości.

Jawornik stwarzał sobie mnóstwo okazji strzeleckich,jednak nie potrafił ich wykorzystać.Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Łysicy 4-2.

4:2

Łysica II Bodzentyn            Jawornik Gorzków

Michał Czarnecki 10'                   Norbert Wątek 40'
Michał Ścisłowicz 25'                   Norbert Wątek 60'
Grzegorz Zyguła 30'
Piotr Hajdenrajch (k.) 35'

Łysica II Bodzentyn: Przemysław Boszczyk (70 Tomasz Wiśniewski) — Michał Ścisłowicz, Piotr Hajdenrajch, Piotr Bracik (46 Paweł Sroka), Konrad Tchurz (46 Piotr Nawrot), Marcin Witkowski, Kamil Gryz, Paweł Łapka, Grzegorz Grzegorski, Michał Czarnecki, Grzegorz Zyguła.

Jawornik Gorzków: Piotr Niedźwiedź — Piotr Janas, Adam Kubiński , Marcin Szlembarski, Mateusz Wątek, Daniel Zapart, Robert Bujak, Mateusz Łączyk, Mariusz Napora, Łukasz Niedźwiedź, Norbert Wątek.

Było to bardzo ciekawe spotkanie w wykonaniu obydwu drużyn.Obfitowało w wiele ciekawych lecz niewykorzystanych sytuacji.Dzięki zwycięstwu nad Jawornikiem,Łysica zakończyła rundę jesienną na piątej pozycji w tabeli,zaś Jawornik pozostał na czternastej pozycji.