Aktualności

Udany początek rundy wiosennej.

• autor: sylwestros, 2010-04-05 20:56
Na początek rundy wiosennej Wygrana z Grodem Ćmińsk.
W swoim pierwszym wiosennym meczu o punkty Jawornik Gorzków pokonał Gród Ćmińsk 3:2 (0:0).

Spotkanie rozpoczęło się od minuty ciszy,ku uczczeniu pamięci kibica Jawornika i ojca jednego z zawodników-Stanisława Zaparta.
   W imieniu rodziny zmarłego i własnym chciałem podziękować zawodnikom,działaczom i kibicom za ten gest.

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana,jednak więcej sytuacji do zdobycia bramki miał Gród.Po jednej z akcji przyjezdnych bramkarz Gorzkowian z trudem broni strzał i odbija piłkę na poprzeczkę.Jednak pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem bezbramkowym.
   W drugiej połowie meczu w drużynie Jawornika przeprowadzono kilka zmian i na efekt nie trzeba było długo czekać.Tuż po wejściu na boisko bramkę w 58 minucie zdobywa Adam Kubiński.Od tej pory przewagę uzyskali gospodarze.Spotkanie zaostrzyło się i sędzia ukarał kilku zawodników żółtymi kartkami.W 72 minucie druga bramkę dla Jawornika strzelił Norbert Wątek.W chwilę później niesieni dopingiem miejscowych kibiców,zawodnicy Jawornika zdobywają trzecią bramkę.Strzelcem ponownie był w 76 minucie Norbert Wątek.Od tego momentu Jawornik cofnął się do obrony,a w szeregi gospodarzy wdarło się rozluźnienie.Gród rzucił się do odrabiania strat i udało mu się zdobyć bramkę już trzy minuty później.Po rzucie rożnym z 79 minuty Tomasz Frączyk zdobywa bramkę głową.Ataki przyjezdnych nie słabły i chwile później pada kolejna bramka dla Grodu.W 84 minucie kolejną bramkę zdobywa Tomasz Frączyk.Jednak aby doprowadzić do remisu gościom zabrakło czasu i mecz zakończył się zwycięstwem Jawornika 3:2.