Treningi :
Zbiórka o godz.19:45
------------------------------------------
Piątek na Stadionie Jawornika w Gorzkowie o godz.20:00!!!
Zbiórka o godz.19:45
Treningi prowadzi Paweł Radziszewski.
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!
Skalbmierz | 16 km |
Czarnocin | 18 km |
Chroberz | 35 km |
Solec-Zdrój | 43 km |
Świniary | 45 km |
Osiek | 45 km |
Raków | 85 km |
Czajków | 95 km |
Łagów | 98 km |
|
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Już 23 sierpnia rusza runda jesienna w klasie "A"
Termin 1 | ||||||||
Partyzant Wodzisław | — | LKS Bolmin | Nd | 23 SIE 15:00 | ||||
Gród Ćmińsk | — | Jawornik Gorzków | Nd | 23 SIE 15:00 | ||||
Leśnik Zagnańsk | — | Astra Piekoszów | Nd | 23 SIE 15:00 | ||||
Sokół Rykoszyn | — | Czarnovia Kielce | Nd | 23 SIE 15:00 | ||||
Piast Chęciny | — | Dąb Nagłowice | Nd | 23 SIE 15:00 | ||||
Polanie Okmont Pierzchnica | — | Star Starachowice | Nd | 23 SIE 15:00 | ||||
GKS Kluczewsko | — | Zieleń Żelisławice | Nd | 23 SIE 15:00 | ||||
Termin 2 | ||||||||
Astra Piekoszów | — | Piast Chęciny | Nd | 30 SIE 15:00 | ||||
Czarnovia Kielce | — | Polanie Okmont Pierzchnica | Nd | 30 SIE 15:00 | ||||
LKS Bolmin | — | Sokół Rykoszyn | Nd | 30 SIE 15:00 | ||||
Gród Ćmińsk | — | Leśnik Zagnańsk | Nd | 30 SIE 15:00 | ||||
Zieleń Żelisławice | — | Partyzant Wodzisław | Nd | 30 SIE 15:00 | ||||
Jawornik Gorzków | — | Star Starachowice | Nd | 30 SIE 15:00 | ||||
Dąb Nagłowice | — | GKS Kluczewsko | Nd | 30 SIE 15:00 | ||||
Termin 3 | ||||||||
Star Starachowice | — | Czarnovia Kielce | Nd | 6 WRZ 15:00 | ||||
GKS Kluczewsko | — | Astra Piekoszów | Nd | 6 WRZ 15:00 | ||||
Partyzant Wodzisław | — | Dąb Nagłowice | Nd | 6 WRZ 15:00 | ||||
Leśnik Zagnańsk | — | Jawornik Gorzków | Nd | 6 WRZ 15:00 | ||||
Sokół Rykoszyn | — | Zieleń Żelisławice | Nd | 6 WRZ 15:00 | ||||
Polanie Okmont Pierzchnica | — | LKS Bolmin | Nd | 6 WRZ 15:00 | ||||
Piast Chęciny | — | Gród Ćmińsk | Nd | 6 WRZ 15:00 | ||||
Termin 4 | ||||||||
Dąb Nagłowice | — | Sokół Rykoszyn | Nd | 13 WRZ 15:00 | ||||
Astra Piekoszów | — | Partyzant Wodzisław | Nd | 13 WRZ 15:00 | ||||
Jawornik Gorzków | — | Czarnovia Kielce | Nd | 13 WRZ 15:00 | ||||
LKS Bolmin | — | Star Starachowice | Nd | 13 WRZ 15:00 | ||||
Gród Ćmińsk | — | GKS Kluczewsko | Nd | 13 WRZ 15:00 | ||||
Leśnik Zagnańsk | — | Piast Chęciny | Nd | 13 WRZ 15:00 | ||||
Zieleń Żelisławice | — | Polanie Okmont Pierzchnica | Nd | 13 WRZ 15:00 | ||||
Termin 5 | ||||||||
Polanie Okmont Pierzchnica | — | Dąb Nagłowice | Nd | 20 WRZ 15:00 | ||||
Piast Chęciny | — | Jawornik Gorzków | Nd | 20 WRZ 15:00 | ||||
Star Starachowice | — | Zieleń Żelisławice | Nd | 20 WRZ 15:00 | ||||
GKS Kluczewsko | — | Leśnik Zagnańsk | Nd | 20 WRZ 15:00 | ||||
Partyzant Wodzisław | — | Gród Ćmińsk | Nd | 20 WRZ 15:00 | ||||
Czarnovia Kielce | — | LKS Bolmin | Nd | 20 WRZ 15:00 | ||||
Sokół Rykoszyn | — | Astra Piekoszów | Nd | 20 WRZ 15:00 | ||||
Termin 6 | ||||||||
Leśnik Zagnańsk | — | Partyzant Wodzisław | Nd | 27 WRZ 15:00 | ||||
Zieleń Żelisławice | — | Czarnovia Kielce | Nd | 27 WRZ 15:00 | ||||
Dąb Nagłowice | — | Star Starachowice | Nd | 27 WRZ 15:00 | ||||
Piast Chęciny | — | GKS Kluczewsko | Nd | 27 WRZ 15:00 | ||||
Astra Piekoszów | — | Polanie Okmont Pierzchnica | Nd | 27 WRZ 15:00 | ||||
Jawornik Gorzków | — | LKS Bolmin | Nd | 27 WRZ 15:00 | ||||
Gród Ćmińsk | — | Sokół Rykoszyn | Nd | 27 WRZ 15:00 | ||||
Termin 7 | ||||||||
LKS Bolmin | — | Zieleń Żelisławice | Nd | 4 PAŹ 15:00 | ||||
Sokół Rykoszyn | — | Leśnik Zagnańsk | Nd | 4 PAŹ 15:00 | ||||
Polanie Okmont Pierzchnica | — | Gród Ćmińsk | Nd | 4 PAŹ 15:00 | ||||
GKS Kluczewsko | — | Jawornik Gorzków | Nd | 4 PAŹ 15:00 | ||||
Star Starachowice | — | Astra Piekoszów | Nd | 4 PAŹ 15:00 | ||||
Czarnovia Kielce | — | Dąb Nagłowice | Nd | 4 PAŹ 15:00 | ||||
Partyzant Wodzisław | — | Piast Chęciny | Nd | 4 PAŹ 15:00 | ||||
Termin 8 | ||||||||
Gród Ćmińsk | — | Star Starachowice | Nd | 11 PAŹ 14:00 | ||||
Leśnik Zagnańsk | — | Polanie Okmont Pierzchnica | Nd | 11 PAŹ 14:00 | ||||
Jawornik Gorzków | — | Zieleń Żelisławice | Nd | 11 PAŹ 14:00 | ||||
Dąb Nagłowice | — | LKS Bolmin | Nd | 11 PAŹ 14:00 | ||||
Piast Chęciny | — | Sokół Rykoszyn | Nd | 11 PAŹ 14:00 | ||||
GKS Kluczewsko | — | Partyzant Wodzisław | Nd | 11 PAŹ 14:00 | ||||
Astra Piekoszów | — | Czarnovia Kielce | Nd | 11 PAŹ 14:00 | ||||
Termin 9 | ||||||||
Czarnovia Kielce | — | Gród Ćmińsk | Nd | 18 PAŹ 14:00 | ||||
Partyzant Wodzisław | — | Jawornik Gorzków | Nd | 18 PAŹ 14:00 | ||||
LKS Bolmin | — | Astra Piekoszów | Nd | 18 PAŹ 14:00 | ||||
Sokół Rykoszyn | — | GKS Kluczewsko | Nd | 18 PAŹ 14:00 | ||||
Polanie Okmont Pierzchnica | — | Piast Chęciny | Nd | 18 PAŹ 14:00 | ||||
Zieleń Żelisławice | — | Dąb Nagłowice | Nd | 18 PAŹ 14:00 | ||||
Star Starachowice | — | Leśnik Zagnańsk | Nd | 18 PAŹ 14:00 | ||||
Termin 10 | ||||||||
GKS Kluczewsko | — | Polanie Okmont Pierzchnica | Nd | 25 PAŹ 13:00 | ||||
Astra Piekoszów | — | Zieleń Żelisławice | Nd | 25 PAŹ 13:00 | ||||
Gród Ćmińsk | — | LKS Bolmin | Nd | 25 PAŹ 13:00 | ||||
Partyzant Wodzisław | — | Sokół Rykoszyn | Nd | 25 PAŹ 13:00 | ||||
Leśnik Zagnańsk | — | Czarnovia Kielce | Nd | 25 PAŹ 13:00 | ||||
Jawornik Gorzków | — | Dąb Nagłowice | Nd | 25 PAŹ 13:00 | ||||
Piast Chęciny | — | Star Starachowice | Nd | 25 PAŹ 13:00 | ||||
Termin 11 | ||||||||
Dąb Nagłowice | — | Astra Piekoszów | Sb | 31 PAŹ 13:00 | ||||
Star Starachowice | — | GKS Kluczewsko | Sb | 31 PAŹ 13:00 | ||||
Czarnovia Kielce | — | Piast Chęciny | Sb | 31 PAŹ 13:00 | ||||
Sokół Rykoszyn | — | Jawornik Gorzków | Sb | 31 PAŹ 13:00 | ||||
LKS Bolmin | — | Leśnik Zagnańsk | Sb | 31 PAŹ 13:00 | ||||
Polanie Okmont Pierzchnica | — | Partyzant Wodzisław | Sb | 31 PAŹ 13:00 | ||||
Zieleń Żelisławice | — | Gród Ćmińsk | Sb | 31 PAŹ 13:00 | ||||
Termin 12 | ||||||||
Piast Chęciny | — | LKS Bolmin | Nd | 8 LIS 12:00 | ||||
GKS Kluczewsko | — | Czarnovia Kielce | Nd | 8 LIS 12:00 | ||||
Jawornik Gorzków | — | Astra Piekoszów | Nd | 8 LIS 12:00 | ||||
Gród Ćmińsk | — | Dąb Nagłowice | Nd | 8 LIS 12:00 | ||||
Partyzant Wodzisław | — | Star Starachowice | Nd | 8 LIS 12:00 | ||||
Sokół Rykoszyn | — | Polanie Okmont Pierzchnica | Nd | 8 LIS 12:00 | ||||
Leśnik Zagnańsk | — | Zieleń Żelisławice | Nd | 8 LIS 12:00 | ||||
Termin 13 | ||||||||
Zieleń Żelisławice | — | Piast Chęciny | Śr | 11 LIS 12:00 | ||||
Polanie Okmont Pierzchnica | — | Jawornik Gorzków | Śr | 11 LIS 12:00 | ||||
Dąb Nagłowice | — | Leśnik Zagnańsk | Śr | 11 LIS 12:00 | ||||
Star Starachowice | — | Sokół Rykoszyn | Śr | 11 LIS 12:00 | ||||
Czarnovia Kielce | — | Partyzant Wodzisław | Śr | 11 LIS 12:00 | ||||
Astra Piekoszów | — | Gród Ćmińsk | Śr | 11 LIS 12:00 | ||||
LKS Bolmin | — | GKS Kluczewsko | Śr | 11 LIS 12:00 |
Źródło:kieleckapiłka
A-klasa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 2 | |||||||||||||||||||||
|
JAWORNIK Gorzków | 2:6 | LZS Samborzec |
2015-08-23, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||
dzisiaj: 95, wczoraj: 108
ogółem: 2 406 121
statystyki szczegółowe