Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Przegrana z Buskiem!

• autor: sylwestros, 2012-09-04 08:45

Inauguracja nowego sezonu drużyny Jawornika Gorzków rozpoczęła się z czterdziesto minutowym opóźnieniem, gdyż zespół Jawornika miał problemy z dotarciem do Buska-Zdroju. Już od pierwszych minut spotkania zarysowała się przewaga buskiej drużyny. Pierwsza bramka dla podopiecznych Wiesława Francuza wpadła po strzale samobójczym. Łukasz Mrożek wrzucił piłkę w pole karne, a zawodnik z Gorzkowa-Patryk Gorgoń tak niefortunnie główkował, że pokonał własnego bramkarza. Drugiego gola zdobył Kamil Kolanowski. Przy stanie 2:0, Jawornik zdobyli bramkę kontaktową po błędzie Kolanowskiego, który próbował zagrać piłkę do własnego bramkarza. Jego zamiary wyczuł Mateusz Łączyk i pokonał Jakuba Gadawskiego. Chwile po tym buski zespół zdobył kolejną bramkę. Na listę strzelców wpisał się Maciej Śliski, który strzałem z pola karnego pokonał bramkarza Jawornika. Do przerwy dwa trafienia dorzucił jeszcze Kamil Kolanowski i buski zespół po pierwszej połowie prowadził 5:1.

Druga połowa wyglądała podobnie. Buski zespół stwarzał sobie okazję, ale brakowało skuteczności lub na przeszkodzie stawał bramkarz. Okazję do zdobycia bramki mieli Ścisło, Graca i Śliski.Swoje szanse miał również zespół Jawornika, jednak również nie potrafił ich wykorzystać.

Zespół z Gorzkowa całe spotkanie grał w dziesięcioosobowym składzie.

MKS Zdrój II: Jakub Gadawski — Kamil Podsiadło (70 Patryk Błachut), Łukasz Czerw, Piotr Kwiatkowski, Kamil Kolanowski (46 Łukasz Rogowski), Wojciech Ścisło, Grzegorz Szymczyk (76 Hubert Poros), Łukasz Mrożek , Rafał Witkowski (46 Rafał Dachowski), Maciej Śliski, Bartosz Graca.
   Jawornik Gorzków: Piotr Niedźwiedź — Mateusz Wątek, Piotr Zaród, Arkadiusz Niedźwiedź, Łukasz Niedźwiedź, Konrad Kowalski, Kamil Mandecki, Mateusz Łączyk, Patryk Gorgoń, Mateusz Galwas.