Kolejna wygrana Jawornika.

• autor: sylwestros, 2011-09-11 22:47

Pewne Trzy Punkty Jawornika!

(aktualizacja)

W meczu trzeciej kolejki klasy "B" gr.III Jawornik Gorzków pewnie pokonał drużynę Victorii Kurozwęki 4-1.

Spotkanie rozpoczęło się od kilku prób ataku Victorii, jednak obrona Jawornika  spisywała się bardzo dobrze i szybko rozbijała je już na 30 metrze od własnej bramki.W 10 minucie gry Gorzkowianie  wyszli na prowadzenie po bramce zdobytej przez Krzysztofa Witka.Po zdobyciu gola Jawornik przejął zdecydowanie inicjatywę i po kilku składnych  akcjach w 25 minucie meczu strzelił drugą bramkę.Tym razem na listę strzelców wpisał się Norbert Wątek po podaniu Mateusza Kądzielskiego. W chwilę później goście strzelili bramkę kontaktową za sprawą Adriana Myla, którego idealnym podaniem obsłużył Kamil Batóg.W końcówce pierwszej części gry spotkanie się wyrównało jednak wynik nie uległ zmianie i Gorzkowianie schodzili do szatni przy prowadzeniu 2-1.

Druga polowa zaczęła się od desperackich ataków przyjezdnych,którzy usiłowali doprowadzić do wyrównania.Bardzo bliscy celu byli w 55 minucie, kiedy to sędzia spotkania podyktował rzut karny dla Victorii, po faulu jednego z obrońców Jawornika na Radosławie Sekule.Wykonawcą jedenastki był Sylwester Gawłowski, jednak zmarnował on swoją szanse, gdyż bardzo dobrą interwencją popisał się bramkarz Jawornika- Piotr Niedźwiedź.Akcja ta podcięła skrzydła gością, a dodała animuszu Gorzkowianom.W 60 minucie kolejny faul w polu karnym, tym razem pod drugą bramką i kolejny rzut karny jednak tym razem dla Jawornika.Wykonawcą karnego był Krzysztof Witek, który pokonał bramkarza Victorii na raty.Po tym trafieniu Gorzkowianie zaczęli grać bardzo spokojnie i to oni kontrolowali przebieg gry.W 75 minucie kolejna bramka dla gospodarzy.Tym razem pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Arkadiusz Niedźwiedź i było już pewne, że trzy punkty zostaną w Gorzkowie.Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie i to Jawornik mógł po raz kolejny w tym sezonie odtańczyć "taniec radości".

Jawornik Gorzków  4:1    Victoria Kurozwęki

Krzysztof Witek w 10 min 1-0

Norbert Wątek w 25 min 2-0

2-1   30 min Adrian Myl

Krzysztof Witek 60 min (k) 3-1

Arkadiusz Niedźwiedź w 75 min 4-1

Jawornik Gorzków: Piotr Niedźwiedź — Marek Gruszka (80 Grzegorz Kurek), Łukasz Porębski,  Daniel Zapart,  Marcin Szlembarski,  Patryk Gorgoń (46  Łukasz Niedźwiedź),  Marcin Zaród, Arkadiusz Niedźwiedź (85 Kamil Marcincki),  Norbert Wątek (75  Damian Fijałkowski),  Krzysztof Witek,   Mateusz Kądzielski.

Victoria Kurozwęki: Rafał Silczuk — Grzegorz Szkolak (70 Mateusz Małas), Sylwester Gawłowski, Piotr Zapart, Łukasz Kwiecień, Adrian Myl (46 Wojciech Wrześniak), Krzysztof Kozioł, Mariusz Cecot, Piotr Krucień (80 Kamil Patrzałek), Kamil Batóg, Radosław Sekuła (80 Michał Kozieł).