Treningi :
Zbiórka o godz.19:45
------------------------------------------
Piątek na Stadionie Jawornika w Gorzkowie o godz.20:00!!!
Zbiórka o godz.19:45
Treningi prowadzi Paweł Radziszewski.
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!
Skalbmierz | 16 km |
Czarnocin | 18 km |
Chroberz | 35 km |
Solec-Zdrój | 43 km |
Świniary | 45 km |
Osiek | 45 km |
Raków | 85 km |
Czajków | 95 km |
Łagów | 98 km |
|
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Klasa A 2008/2009, grupa: świętokrzyska I | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Zryw Łopuszno | 26 | 58 | 18 | 4 | 4 | 61-21 | 10 | 2 | 1 | 30-9 | 8 | 2 | 3 | 31-12 | ||||||
2. | Samson Samsonów | 26 | 57 | 18 | 3 | 5 | 70-34 | 12 | 1 | 0 | 48-18 | 6 | 2 | 5 | 22-16 | ||||||
3. | Wicher Miedziana Góra | 26 | 55 | 16 | 7 | 3 | 81-33 | 10 | 2 | 1 | 60-17 | 6 | 5 | 2 | 21-16 | ||||||
4. | LKS Bolmin | 26 | 48 | 14 | 6 | 6 | 63-42 | 8 | 2 | 3 | 31-18 | 6 | 4 | 3 | 32-24 | ||||||
5. | Polanie Pierzchnica | 26 | 38 | 10 | 8 | 8 | 41-38 | 4 | 7 | 2 | 18-16 | 6 | 1 | 6 | 23-22 | ||||||
6. | GKS Kluczewsko | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 64-73 | 6 | 4 | 3 | 37-29 | 4 | 1 | 8 | 27-44 | ||||||
7. | Astra Piekoszów | 26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 47-46 | 6 | 2 | 5 | 30-22 | 3 | 4 | 6 | 17-24 | ||||||
8. | Dąb Nagłowice | 26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 41-50 | 5 | 3 | 5 | 18-15 | 4 | 0 | 9 | 23-35 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-2 |
9. | Czarnovia Kielce | 26 | 30 | 7 | 9 | 10 | 32-49 | 3 | 5 | 5 | 13-24 | 4 | 4 | 5 | 19-25 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-4 |
10. | Jawornik Gorzków | 26 | 28 | 8 | 4 | 14 | 46-70 | 7 | 1 | 5 | 29-21 | 1 | 3 | 9 | 17-49 | ||||||
11. | Partyzant Wodzisław | 26 | 27 | 7 | 6 | 13 | 47-58 | 3 | 3 | 7 | 27-33 | 4 | 3 | 6 | 20-25 | ||||||
12. | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 26 | 26 | 7 | 5 | 14 | 44-61 | 6 | 0 | 7 | 23-24 | 1 | 5 | 7 | 21-37 | ||||||
13. | Zryw Skroniów | 26 | 23 | 6 | 5 | 15 | 22-51 | 3 | 4 | 6 | 15-22 | 3 | 1 | 9 | 7-29 | ||||||
14. | Tęcza Gowarczów | 26 | 19 | 4 | 7 | 15 | 31-64 | 2 | 3 | 8 | 16-27 | 2 | 4 | 7 | 15-37 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ||
1 | Zryw Łopuszno | ||||||||||||||
2 | Samson Samsonów | ||||||||||||||
3 | Wicher Miedziana Góra | ||||||||||||||
4 | LKS Bolmin | ||||||||||||||
5 | Polanie Pierzchnica | ||||||||||||||
6 | GKS Kluczewsko | ||||||||||||||
7 | Astra Piekoszów | ||||||||||||||
8 | Dąb Nagłowice | ||||||||||||||
9 | Czarnovia Kielce | ||||||||||||||
10 | Jawornik Gorzków | ||||||||||||||
11 | Partyzant Wodzisław | ||||||||||||||
12 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | ||||||||||||||
13 | Zryw Skroniów | ||||||||||||||
14 |
Tęcza Gowarczów |
|
Kolejka 1 - 23-24 sierpnia |
Astra Piekoszów | 4-0 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 10 września, 16:30 |
Zryw Skroniów | 1-1 | Jawornik Gorzków | 24 sierpnia, 15:00 |
Dąb Nagłowice | 0-1 | LKS Bolmin | 24 sierpnia, 15:00 |
Samson Samsonów | 5-1 | Czarnovia Kielce | 24 sierpnia, 15:00 |
Zryw Łopuszno | 5-2 | GKS Kluczewsko | 24 sierpnia, 15:00 |
Tęcza Gowarczów | 1-2 | Partyzant Wodzisław | 24 sierpnia, 15:00 |
Wicher Miedziana Góra | 2-2 | Polanie Pierzchnica | 24 sierpnia, 15:00 |
Kolejka 2 - 30-31 sierpnia |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 1-2 | Polanie Pierzchnica | 17 września, 16:00 |
Partyzant Wodzisław | 1-1 | Wicher Miedziana Góra | 31 sierpnia, 15:00 |
GKS Kluczewsko | 9-1 | Tęcza Gowarczów | 30 sierpnia, 17:00 |
Czarnovia Kielce | 0-5 | Zryw Łopuszno | 30 sierpnia, 15:00 |
LKS Bolmin | 3-2 | Samson Samsonów | 31 sierpnia, 15:00 |
Jawornik Gorzków | 1-2 | Dąb Nagłowice | 31 sierpnia, 15:00 |
Astra Piekoszów | 5-1 | Zryw Skroniów | 31 sierpnia, 15:00 |
Kolejka 3 - 6-7 września |
Zryw Skroniów | 3-1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 7 września, 15:00 |
Dąb Nagłowice | 2-2 | Astra Piekoszów | 7 września, 15:00 |
Samson Samsonów | 7-1 | Jawornik Gorzków | 7 września, 15:00 |
Zryw Łopuszno | 0-0 | LKS Bolmin | 7 września, 15:00 |
Tęcza Gowarczów | 1-1 | Czarnovia Kielce | 7 września, 15:00 |
Wicher Miedziana Góra | 10-1 | GKS Kluczewsko | 7 września, 15:00 |
Polanie Pierzchnica | 0-0 | Partyzant Wodzisław | 7 września, 15:00 |
Kolejka 4 - 13-14 września |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 1-0 | Partyzant Wodzisław | 14 września, 15:00 |
GKS Kluczewsko | 4-1 | Polanie Pierzchnica | 14 września, 15:00 |
Czarnovia Kielce | 1-2 | Wicher Miedziana Góra | 14 września, 15:00 |
LKS Bolmin | 0-2 | Tęcza Gowarczów | 14 września, 15:00 |
Jawornik Gorzków | 0-3 | Zryw Łopuszno | 14 września, 15:00 |
(wo) | |||
na boisku 4-2 | |||
Astra Piekoszów | 3-0 | Samson Samsonów | 14 września, 15:00 |
Zryw Skroniów | 2-1 | Dąb Nagłowice | 14 września, 15:00 |
Kolejka 5 - 20-21 września |
Dąb Nagłowice | 4-1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 21 września, 15:00 |
Samson Samsonów | 5-2 | Zryw Skroniów | 21 września, 15:00 |
Zryw Łopuszno | 2-1 | Astra Piekoszów | 21 września, 15:00 |
Tęcza Gowarczów | 3-3 | Jawornik Gorzków | 21 września, 15:00 |
Wicher Miedziana Góra | 1-2 | LKS Bolmin | 21 września, 15:00 |
Polanie Pierzchnica | 0-0 | Czarnovia Kielce | 21 września, 15:00 |
Partyzant Wodzisław | 4-5 | GKS Kluczewsko | 21 września, 15:00 |
Kolejka 6 - 27-28 września |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 4-1 | GKS Kluczewsko | 28 września, 15:00 |
LKS Bolmin | 3-1 | Polanie Pierzchnica | 28 września, 15:00 |
Jawornik Gorzków | 1-2 | Wicher Miedziana Góra | 28 września, 15:00 |
Astra Piekoszów | 0-4 | Tęcza Gowarczów | 28 września, 15:00 |
Zryw Skroniów | 0-0 | Zryw Łopuszno | 28 września, 15:00 |
Dąb Nagłowice | 1-2 | Samson Samsonów | 28 września, 15:00 |
Partyzant Wodzisław | 3-0 | Czarnovia Kielce | 28 września, 15:00 |
Kolejka 7 - 4-5 października |
Samson Samsonów | 5-2 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 5 października, 15:00 |
Zryw Łopuszno | 5-0 | Dąb Nagłowice | 5 października, 15:00 |
Tęcza Gowarczów | 2-0 | Zryw Skroniów | 5 października, 15:00 |
Wicher Miedziana Góra | 1-1 | Astra Piekoszów | 5 października, 15:00 |
Polanie Pierzchnica | 3-0 | Jawornik Gorzków | 16 listopada, 12:00 |
Partyzant Wodzisław | 5-2 | LKS Bolmin | 5 października, 15:00 |
GKS Kluczewsko | 2-2 | Czarnovia Kielce | 5 października, 15:00 |
Kolejka 8 - 11-12 października |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 1-3 | Czarnovia Kielce | 12 października, 14:00 |
LKS Bolmin | 4-0 | GKS Kluczewsko | 12 października, 14:00 |
Jawornik Gorzków | 4-0 | Partyzant Wodzisław | 12 października, 14:00 |
Astra Piekoszów | 2-3 | Polanie Pierzchnica | 12 października, 14:00 |
Zryw Skroniów | 0-2 | Wicher Miedziana Góra | 12 października, 14:00 |
Dąb Nagłowice | 0-0 | Tęcza Gowarczów | 12 października, 14:00 |
Samson Samsonów | 3-1 | Zryw Łopuszno | 12 października, 14:00 |
Kolejka 9 - 18-19 października |
Zryw Łopuszno | 2-0 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 19 października, 14:00 |
Tęcza Gowarczów | 0-3 | Samson Samsonów | 19 października, 14:00 |
(wo) | |||
na boisku 1-1 | |||
Wicher Miedziana Góra | 5-1 | Dąb Nagłowice | 19 października, 14:00 |
Polanie Pierzchnica | 2-0 | Zryw Skroniów | 19 października, 14:00 |
Partyzant Wodzisław | 0-2 | Astra Piekoszów | 19 października, 14:00 |
GKS Kluczewsko | 5-3 | Jawornik Gorzków | 19 października, 14:00 |
Czarnovia Kielce | 0-4 | LKS Bolmin | 19 października, 14:00 |
Kolejka 10 - 25-26 października |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2-4 | LKS Bolmin | 26 października, 13:00 |
Jawornik Gorzków | 0-0 | Czarnovia Kielce | 26 października, 13:00 |
Astra Piekoszów | 3-1 | GKS Kluczewsko | 26 października, 13:00 |
Zryw Skroniów | 2-3 | Partyzant Wodzisław | 26 października, 13:00 |
Dąb Nagłowice | 2-0 | Polanie Pierzchnica | 26 października, 13:00 |
Samson Samsonów | 1-1 | Wicher Miedziana Góra | 26 października, 13:00 |
Zryw Łopuszno | 2-0 | Tęcza Gowarczów | 26 października, 13:00 |
Kolejka 11 - 1-2 listopada |
Tęcza Gowarczów | 0-0 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2 listopada, 13:00 |
Wicher Miedziana Góra | 3-2 | Zryw Łopuszno | 2 listopada, 13:00 |
Polanie Pierzchnica | 0-0 | Samson Samsonów | 2 listopada, 13:00 |
Partyzant Wodzisław | 2-4 | Dąb Nagłowice | 2 listopada, 13:00 |
GKS Kluczewsko | 0-1 | Zryw Skroniów | 2 listopada, 13:00 |
Czarnovia Kielce | 1-1 | Astra Piekoszów | 2 listopada, 13:00 |
LKS Bolmin | 3-0 | Jawornik Gorzków | 2 listopada, 13:00 |
Kolejka 12 - 8-9 listopada |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 5-1 | Jawornik Gorzków | 8 listopada, 12:00 |
Astra Piekoszów | 2-2 | LKS Bolmin | 8 listopada, 12:00 |
Zryw Skroniów | 0-2 | Czarnovia Kielce | 8 listopada, 12:00 |
Dąb Nagłowice | 1-0 | GKS Kluczewsko | 8 listopada, 12:00 |
Samson Samsonów | 3-1 | Partyzant Wodzisław | 8 listopada, 12:00 |
Zryw Łopuszno | 1-0 | Polanie Pierzchnica | 8 listopada, 12:00 |
Tęcza Gowarczów | 3-2 | Wicher Miedziana Góra | 8 listopada, 12:00 |
Kolejka 13 - 11 listopada |
Wicher Miedziana Góra | 6-2 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 11 listopada, 12:00 |
Polanie Pierzchnica | 2-2 | Tęcza Gowarczów | 11 listopada, 12:00 |
Partyzant Wodzisław | 3-4 | Zryw Łopuszno | 11 listopada, 13:00 |
GKS Kluczewsko | 4-3 | Samson Samsonów | 11 listopada, 12:00 |
LKS Bolmin | 1-0 | Zryw Skroniów | 11 listopada, 12:00 |
Jawornik Gorzków | 3-2 | Astra Piekoszów | 11 listopada, 12:00 |
Dąb Nagłowice | 4-1 | Czarnovia Kielce | 11 listopada, 12:00 |
Kolejka 14 - 30 kwietnia |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2-0 | Astra Piekoszów | 29 kwietnia, 17:00 |
Jawornik Gorzków | 4-0 | Zryw Skroniów | 30 kwietnia, 17:00 |
LKS Bolmin | 2-1 | Dąb Nagłowice | 30 kwietnia, 17:00 |
Czarnovia Kielce | 0-3 | Samson Samsonów | 30 kwietnia, 17:00 |
GKS Kluczewsko | 0-5 | Zryw Łopuszno | 30 kwietnia, 17:00 |
Partyzant Wodzisław | 1-1 | Tęcza Gowarczów | 30 kwietnia, 17:00 |
Polanie Pierzchnica | 0-0 | Wicher Miedziana Góra | 30 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 15 - 4-5 kwietnia |
Polanie Pierzchnica | 2-2 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 5 kwietnia, 15:00 |
Wicher Miedziana Góra | 2-0 | Partyzant Wodzisław | 5 kwietnia, 15:00 |
Tęcza Gowarczów | 1-2 | GKS Kluczewsko | 5 kwietnia, 15:00 |
Zryw Łopuszno | 2-1 | Czarnovia Kielce | 5 kwietnia, 15:00 |
Samson Samsonów | 3-2 | LKS Bolmin | 5 kwietnia, 15:00 |
Dąb Nagłowice | 0-0 | Jawornik Gorzków | 5 kwietnia, 15:00 |
Zryw Skroniów | 0-1 | Astra Piekoszów | 5 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 16 - 11-12 kwietnia |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 0-1 | Zryw Skroniów | 11 kwietnia, 13:00 |
Astra Piekoszów | 4-1 | Dąb Nagłowice | 11 kwietnia, 13:00 |
Jawornik Gorzków | 0-1 | Samson Samsonów | 11 kwietnia, 13:00 |
LKS Bolmin | 0-2 | Zryw Łopuszno | 11 kwietnia, 13:00 |
Czarnovia Kielce | 2-0 | Tęcza Gowarczów | 11 kwietnia, 13:00 |
GKS Kluczewsko | 1-1 | Wicher Miedziana Góra | 11 kwietnia, 13:00 |
Partyzant Wodzisław | 0-5 | Polanie Pierzchnica | 11 kwietnia, 13:00 |
Kolejka 17 - 18-19 kwietnia |
Partyzant Wodzisław | 1-1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 19 kwietnia, 15:00 |
Polanie Pierzchnica | 1-5 | GKS Kluczewsko | 19 kwietnia, 15:00 |
Wicher Miedziana Góra | 4-2 | Czarnovia Kielce | 19 kwietnia, 15:00 |
Tęcza Gowarczów | 1-3 | LKS Bolmin | 19 kwietnia, 15:00 |
Zryw Łopuszno | 4-1 | Jawornik Gorzków | 19 kwietnia, 15:00 |
Samson Samsonów | 2-1 | Astra Piekoszów | 18 kwietnia, 11:00 |
Dąb Nagłowice | 1-0 | Zryw Skroniów | 19 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 18 - 25-26 kwietnia |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2-6 | Dąb Nagłowice | 26 kwietnia, 15:00 |
Zryw Skroniów | 0-0 | Samson Samsonów | 26 kwietnia, 15:00 |
Astra Piekoszów | 1-1 | Zryw Łopuszno | 26 kwietnia, 15:00 |
Jawornik Gorzków | 4-1 | Tęcza Gowarczów | 26 kwietnia, 15:00 |
LKS Bolmin | 1-1 | Wicher Miedziana Góra | 26 kwietnia, 15:00 |
Czarnovia Kielce | 0-2 | Polanie Pierzchnica | 26 kwietnia, 12:30 |
GKS Kluczewsko | 3-2 | Partyzant Wodzisław | 26 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 19 - 2-3 maja |
Czarnovia Kielce | 2-2 | Partyzant Wodzisław | 3 maja, 15:00 |
GKS Kluczewsko | 2-5 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 3 maja, 17:00 |
Polanie Pierzchnica | 2-2 | LKS Bolmin | 3 maja, 15:00 |
Wicher Miedziana Góra | 9-1 | Jawornik Gorzków | 3 maja, 15:00 |
Tęcza Gowarczów | 2-3 | Astra Piekoszów | 3 maja, 15:00 |
Zryw Łopuszno | 2-0 | Zryw Skroniów | 3 maja, 15:00 |
Samson Samsonów | 3-1 | Dąb Nagłowice | 3 maja, 15:00 |
Kolejka 20 - 9-10 maja |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 0-3 | Samson Samsonów | 10 maja, 15:00 |
Dąb Nagłowice | 0-3 | Zryw Łopuszno | 10 maja, 15:00 |
Zryw Skroniów | 1-1 | Tęcza Gowarczów | 10 maja, 15:00 |
Astra Piekoszów | 2-3 | Wicher Miedziana Góra | 10 maja, 15:00 |
Jawornik Gorzków | 3-2 | Polanie Pierzchnica | 10 maja, 15:00 |
LKS Bolmin | 4-3 | Partyzant Wodzisław | 10 maja, 15:00 |
Czarnovia Kielce | 2-2 | GKS Kluczewsko | 10 maja, 15:00 |
Kolejka 21 - 16-17 maja |
Czarnovia Kielce | 1-1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 17 maja, 14:00 |
GKS Kluczewsko | 3-3 | LKS Bolmin | 17 maja, 17:00 |
Partyzant Wodzisław | 3-4 | Jawornik Gorzków | 17 maja, 15:00 |
Polanie Pierzchnica | 3-2 | Astra Piekoszów | 17 maja, 15:00 |
Wicher Miedziana Góra | 6-0 | Zryw Skroniów | 17 maja, 15:00 |
Tęcza Gowarczów | 2-3 | Dąb Nagłowice | 17 maja, 15:00 |
Zryw Łopuszno | 0-2 | Samson Samsonów | 17 maja, 17:00 |
Kolejka 22 - 23-24 maja |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2-0 | Zryw Łopuszno | 24 maja, 15:00 |
Samson Samsonów | 4-1 | Tęcza Gowarczów | 24 maja, 17:00 |
Dąb Nagłowice | 1-2 | Wicher Miedziana Góra | 24 maja, 15:00 |
Zryw Skroniów | 2-3 | Polanie Pierzchnica | 24 maja, 15:00 |
Astra Piekoszów | 0-3 | Partyzant Wodzisław | 24 maja, 15:00 |
Jawornik Gorzków | 1-3 | GKS Kluczewsko | 24 maja, 15:00 |
LKS Bolmin | 2-3 | Czarnovia Kielce | 24 maja, 15:00 |
Kolejka 23 - 30-31 maja |
LKS Bolmin | 3-3 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 31 maja, 15:00 |
Czarnovia Kielce | 3-2 | Jawornik Gorzków | 31 maja, 15:00 |
GKS Kluczewsko | 1-1 | Astra Piekoszów | 31 maja, 17:00 |
Partyzant Wodzisław | 1-2 | Zryw Skroniów | 31 maja, 15:00 |
Polanie Pierzchnica | 3-2 | Dąb Nagłowice | 31 maja, 15:00 |
Wicher Miedziana Góra | 2-1 | Samson Samsonów | 31 maja, 15:00 |
Tęcza Gowarczów | 0-4 | Zryw Łopuszno | 30 maja, 17:30 |
Kolejka 24 - 6-7 czerwca |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 3-0 | Tęcza Gowarczów | 7 czerwca, 15:00 |
Zryw Łopuszno | 4-1 | Wicher Miedziana Góra | 7 czerwca, 15:00 |
Samson Samsonów | 2-1 | Polanie Pierzchnica | 7 czerwca, 15:00 |
Dąb Nagłowice | 2-3 | Partyzant Wodzisław | 7 czerwca, 15:00 |
Zryw Skroniów | 3-2 | GKS Kluczewsko | 7 czerwca, 15:00 |
Astra Piekoszów | 1-3 | Czarnovia Kielce | 7 czerwca, 15:00 |
Jawornik Gorzków | 4-2 | LKS Bolmin | 7 czerwca, 15:00 |
Kolejka 25 - 11 czerwca |
Jawornik Gorzków | 4-3 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 11 czerwca, 17:00 |
LKS Bolmin | 5-0 | Astra Piekoszów | 11 czerwca, 17:00 |
Czarnovia Kielce | 0-0 | Zryw Skroniów | 11 czerwca, 17:00 |
GKS Kluczewsko | 3-1 | Dąb Nagłowice | 11 czerwca, 17:00 |
Partyzant Wodzisław | 3-2 | Samson Samsonów | 11 czerwca, 17:00 |
Polanie Pierzchnica | 0-1 | Zryw Łopuszno | 11 czerwca, 17:00 |
Wicher Miedziana Góra | 9-2 | Tęcza Gowarczów | 11 czerwca, 17:00 |
Kolejka 26 - 13-14 czerwca |
Czarnovia Kielce | 1-0 | Dąb Nagłowice | 14 czerwca, 17:00 |
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 0-3 | Wicher Miedziana Góra | 14 czerwca, 17:00 |
(wo) | |||
na boisku 1-1; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik | |||
Tęcza Gowarczów | 0-1 | Polanie Pierzchnica | 14 czerwca, 17:00 |
Zryw Łopuszno | 1-1 | Partyzant Wodzisław | 14 czerwca, 17:00 |
Samson Samsonów | 5-3 | GKS Kluczewsko | 14 czerwca, 17:00 |
Zryw Skroniów | 1-5 | LKS Bolmin | 14 czerwca, 17:00 |
Astra Piekoszów | 3-0 | Jawornik Gorzków | 14 czerwca, 17:00 |
A-klasa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 2 | |||||||||||||||||||||
|
JAWORNIK Gorzków | 2:6 | LZS Samborzec |
2015-08-23, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||
dzisiaj: 8, wczoraj: 48
ogółem: 2 402 539
statystyki szczegółowe