Treningi :
Zbiórka o godz.19:45
------------------------------------------
Piątek na Stadionie Jawornika w Gorzkowie o godz.20:00!!!
Zbiórka o godz.19:45
Treningi prowadzi Paweł Radziszewski.
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!
Skalbmierz | 16 km |
Czarnocin | 18 km |
Chroberz | 35 km |
Solec-Zdrój | 43 km |
Świniary | 45 km |
Osiek | 45 km |
Raków | 85 km |
Czajków | 95 km |
Łagów | 98 km |
|
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Klasa A 2007/2008, grupa: świętokrzyska III | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Klimontowianka Klimontów | 22 | 56 | 18 | 2 | 2 | 64-20 | 9 | 1 | 1 | 41-12 | 9 | 1 | 1 | 23-8 | ||||||
2. | Zryw Zbigniewice | 22 | 50 | 15 | 5 | 2 | 67-16 | 5 | 4 | 2 | 28-10 | 10 | 1 | 0 | 39-6 | ||||||
3. | Jawornik Gorzków | 22 | 39 | 12 | 3 | 7 | 36-24 | 8 | 1 | 2 | 21-9 | 4 | 2 | 5 | 15-15 | ||||||
4. | Baszta Rytwiany | 22 | 34 | 9 | 7 | 6 | 55-40 | 5 | 4 | 2 | 33-21 | 4 | 3 | 4 | 22-19 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-4 |
5. | Piast Stopnica | 22 | 34 | 10 | 4 | 8 | 39-27 | 6 | 0 | 5 | 22-13 | 4 | 4 | 3 | 17-14 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-4 |
6. | Piast Osiek | 22 | 33 | 8 | 9 | 5 | 47-34 | 3 | 4 | 4 | 18-17 | 5 | 5 | 1 | 29-17 | ||||||
7. | Sokół Jachimowice | 22 | 29 | 8 | 5 | 9 | 38-40 | 5 | 2 | 4 | 20-13 | 3 | 3 | 5 | 18-27 | ||||||
8. | GKS Łoniów | 22 | 23 | 6 | 5 | 11 | 27-31 | 3 | 1 | 7 | 14-18 | 3 | 4 | 4 | 13-13 | ||||||
9. | GKS Szydłów | 22 | 21 | 5 | 6 | 11 | 30-45 | 3 | 3 | 5 | 18-18 | 2 | 3 | 6 | 12-27 | ||||||
10. | Źródło Solec Zdrój | 22 | 20 | 5 | 5 | 12 | 28-67 | 3 | 3 | 5 | 19-31 | 2 | 2 | 7 | 9-36 | ||||||
11. | Strzelec Chroberz | 22 | 16 | 4 | 4 | 14 | 22-63 | 3 | 3 | 5 | 12-22 | 1 | 1 | 9 | 10-41 | ||||||
12. | Polesie Wiązownica | 22 | 12 | 3 | 3 | 16 | 18-64 | 2 | 3 | 6 | 14-27 | 1 | 0 | 10 | 4-37 | ||||||
Świt Działoszyce i GKS Koniemłoty wycofały się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane. | |||||||||||||||||||||
Polesie Wiązownica wycofało się w trakcie rundy wiosennej. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||
1 | Klimontowianka Klimontów | ||||||||||||
2 | Zryw Zbigniewice | ||||||||||||
3 | Jawornik Gorzków | ||||||||||||
4 | Baszta Rytwiany | ||||||||||||
5 | Piast Stopnica | ||||||||||||
6 | Piast Osiek | ||||||||||||
7 | Sokół Jachimowice | ||||||||||||
8 | GKS Łoniów | ||||||||||||
9 | GKS Szydłów | ||||||||||||
10 | Źródło Solec Zdrój | ||||||||||||
11 | Strzelec Chroberz | ||||||||||||
12 | Polesie Wiązownica |
Kolejka 1 - 18-19 sierpnia |
Piast Stopnica | 2-4 | Baszta Rytwiany | |
Sokół Jachimowice | - | GKS Koniemłoty | |
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany | |||
Klimontowianka Klimontów | - | Świt Działoszyce | |
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany | |||
Źródło Solec Zdrój | 3-0 | Strzelec Chroberz | |
Jawornik Gorzków | 1-1 | Piast Osiek | |
GKS Szydłów | 1-2 | Zryw Zbigniewice | |
GKS Łoniów | 0-3 | Polesie Wiązownica | |
(wo) | |||
na boisku 3-1, w dryżynie GKS-u wystąpił nieuprawniony zawodnik |
Kolejka 2 - 25-26 sierpnia |
Zryw Zbigniewice | 1-1 | GKS Łoniów | |
Piast Osiek | 1-1 | GKS Szydłów | |
Strzelec Chroberz | 1-0 | Jawornik Gorzków | |
Świt Działoszyce | - | Źródło Solec Zdrój | |
było 0-7, anulowany | |||
GKS Koniemłoty | - | Klimontowianka Klimontów | |
było 2-2, anulowany | |||
Piast Stopnica | 3-0 | Sokół Jachimowice | |
Baszta Rytwiany | 2-1 | Polesie Wiązownica |
Kolejka 3 - 1-2 września |
Sokół Jachimowice | 2-1 | Baszta Rytwiany | |
Klimontowianka Klimontów | 1-1 | Piast Stopnica | |
Źródło Solec Zdrój | - | GKS Koniemłoty | |
było 2-1, anulowany | |||
Jawornik Gorzków | - | Świt Działoszyce | |
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany | |||
GKS Szydłów | 2-2 | Strzelec Chroberz | |
GKS Łoniów | 0-0 | Piast Osiek | |
Polesie Wiązownica | 0-3 | Zryw Zbigniewice |
Kolejka 4 - 8-9 września |
Baszta Rytwiany | 0-8 | Zryw Zbigniewice | |
Strzelec Chroberz | 0-1 | GKS Łoniów | |
Świt Działoszyce | - | GKS Szydłów | 10 października |
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złego stanu boiska, było 2-3, anulowany | |||
GKS Koniemłoty | - | Jawornik Gorzków | |
było 1-2, anulowany | |||
Piast Stopnica | 0-1 | Źródło Solec Zdrój | |
Sokół Jachimowice | 0-1 | Klimontowianka Klimontów | |
Piast Osiek | 6-0 | Polesie Wiązownica |
Kolejka 5 - 15-16 września |
Klimontowianka Klimontów | 3-1 | Baszta Rytwiany | |
Źródło Solec Zdrój | 1-1 | Sokół Jachimowice | |
Jawornik Gorzków | 2-0 | Piast Stopnica | |
GKS Szydłów | - | GKS Koniemłoty | |
było 6-0, anulowany | |||
GKS Łoniów | - | Świt Działoszyce | |
było 2-1, anulowany | |||
Zryw Zbigniewice | 2-2 | Piast Osiek | |
Polesie Wiązownica | 3-1 | Strzelec Chroberz |
Kolejka 6 - 22-23 września |
Baszta Rytwiany | 1-1 | Piast Osiek | |
Strzelec Chroberz | 1-1 | Zryw Zbigniewice | |
GKS Koniemłoty | - | GKS Łoniów | |
było 2-2, anulowany | |||
Piast Stopnica | 3-0 | GKS Szydłów | |
Sokół Jachimowice | 0-1 | Jawornik Gorzków | |
Klimontowianka Klimontów | 5-1 | Źródło Solec Zdrój | |
Świt Działoszyce | - | Polesie Wiązownica | |
było 1-3, anulowany |
Kolejka 7 - 29-30 września |
Źródło Solec Zdrój | 3-2 | Baszta Rytwiany | |
Jawornik Gorzków | 0-2 | Klimontowianka Klimontów | |
GKS Szydłów | 0-1 | Sokół Jachimowice | |
GKS Łoniów | 2-3 | Piast Stopnica | |
Zryw Zbigniewice | - | Świt Działoszyce | |
było 8-0, anulowany | |||
Piast Osiek | 2-3 | Strzelec Chroberz | |
Polesie Wiązownica | - | GKS Koniemłoty | |
było 2-3, anulowany |
Kolejka 8 - 6-7 października |
Baszta Rytwiany | 8-2 | Strzelec Chroberz | |
Świt Działoszyce | - | Piast Osiek | |
było 0-1, anulowany | |||
GKS Koniemłoty | - | Zryw Zbigniewice | |
było 3-7, anulowany | |||
Sokół Jachimowice | 0-0 | GKS Łoniów | |
Klimontowianka Klimontów | 3-1 | GKS Szydłów | |
Źródło Solec Zdrój | 1-2 | Jawornik Gorzków | |
Piast Stopnica | 4-0 | Polesie Wiązownica |
Kolejka 9 - 13-14 października |
Jawornik Gorzków | 2-1 | Baszta Rytwiany | |
GKS Szydłów | 5-0 | Źródło Solec Zdrój | |
GKS Łoniów | 0-1 | Klimontowianka Klimontów | |
Zryw Zbigniewice | 0-0 | Piast Stopnica | |
Piast Osiek | - | GKS Koniemłoty | |
było 7-0, anulowany | |||
Strzelec Chroberz | - | Świt Działoszyce | |
było 0-0, anulowany | |||
Polesie Wiązownica | 4-3 | Sokół Jachimowice |
Kolejka 10 - 20-21 października |
Baszta Rytwiany | - | Świt Działoszyce | |
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany | |||
GKS Koniemłoty | - | Strzelec Chroberz | |
było 3-3, anulowany | |||
Piast Stopnica | 1-2 | Piast Osiek | |
Sokół Jachimowice | 0-1 | Zryw Zbigniewice | |
Źródło Solec Zdrój | 0-4 | GKS Łoniów | |
Jawornik Gorzków | 3-0 | GKS Szydłów | |
Klimontowianka Klimontów | 9-0 | Polesie Wiązownica |
Kolejka 11 - 27-28 października |
GKS Szydłów | 2-2 | Baszta Rytwiany | |
GKS Łoniów | 1-0 | Jawornik Gorzków | |
Zryw Zbigniewice | 0-1 | Klimontowianka Klimontów | |
Piast Osiek | 1-1 | Sokół Jachimowice | |
Strzelec Chroberz | 2-2 | Piast Stopnica | |
Świt Działoszyce | - | GKS Koniemłoty | |
było 6-0, anulowany | |||
Polesie Wiązownica | 1-1 | Źródło Solec Zdrój |
Kolejka 12 - 3-4 listopada |
Baszta Rytwiany | - | GKS Koniemłoty | |
było 2-1, anulowany | |||
Piast Stopnica | - | Świt Działoszyce | |
było 6-2, anulowany | |||
Sokół Jachimowice | 4-1 | Strzelec Chroberz | |
Klimontowianka Klimontów | 5-2 | Piast Osiek | |
Źródło Solec Zdrój | 0-8 | Zryw Zbigniewice | |
GKS Szydłów | 1-0 | GKS Łoniów | |
Jawornik Gorzków | 3-0 | Polesie Wiązownica | |
(wo) | |||
goście nie dojechali |
Kolejka 13 - 10-11 listopada |
GKS Łoniów | 0-1 | Baszta Rytwiany | |
Zryw Zbigniewice | 3-1 | Jawornik Gorzków | |
Piast Osiek | 3-0 | Źródło Solec Zdrój | |
Strzelec Chroberz | 1-5 | Klimontowianka Klimontów | |
Świt Działoszyce | - | Sokół Jachimowice | |
było 3-0, anulowany | |||
GKS Koniemłoty | - | Piast Stopnica | |
było 0-2, anulowany | |||
Polesie Wiązownica | 0-0 | GKS Szydłów |
Kolejka 14 - 29-30 marca |
Pauza: Sokół Jachimowice, Klimontowianka Klimontów. | |||
Baszta Rytwiany | 0-2 | Piast Stopnica | |
Strzelec Chroberz | 0-0 | Źródło Solec Zdrój | |
Piast Osiek | 3-3 | Jawornik Gorzków | |
Zryw Zbigniewice | 1-3 | GKS Szydłów | |
Polesie Wiązownica | 3-4 | GKS Łoniów |
Kolejka 15 - 5-6 kwietnia |
Pauza: Źródło Solec Zdrój, Klimontowianka Klimontów. | |||
GKS Łoniów | 0-3 | Zryw Zbigniewice | |
GKS Szydłów | 1-5 | Piast Osiek | |
Jawornik Gorzków | 1-0 | Strzelec Chroberz | |
Sokół Jachimowice | 3-2 | Piast Stopnica | |
lub 2-2 | |||
Polesie Wiązownica | 2-2 | Baszta Rytwiany |
Kolejka 16 - 12-13 kwietnia |
Pauza: Jawornik Gorzków, Źródło Solec Zdrój. | |||
Baszta Rytwiany | 3-3 | Sokół Jachimowice | |
Piast Stopnica | 2-3 | Klimontowianka Klimontów | |
Strzelec Chroberz | 2-0 | GKS Szydłów | |
Piast Osiek | 1-1 | GKS Łoniów | |
Zryw Zbigniewice | 1-0 | Polesie Wiązownica |
Kolejka 17 - 19-20 kwietnia |
Pauza: GKS Szydłów, Jawornik Gorzków. | |||
Zryw Zbigniewice | 2-2 | Baszta Rytwiany | |
GKS Łoniów | 2-0 | Strzelec Chroberz | |
Źródło Solec Zdrój | 3-3 | Piast Stopnica | |
Klimontowianka Klimontów | 5-2 | Sokół Jachimowice | |
Polesie Wiązownica | 1-4 | Piast Osiek |
Kolejka 18 - 26-27 kwietnia |
Pauza: GKS Szydłów, GKS Łoniów. | |||
Baszta Rytwiany | 3-0 | Klimontowianka Klimontów | |
Sokół Jachimowice | 5-1 | Źródło Solec Zdrój | |
Piast Stopnica | 2-0 | Jawornik Gorzków | |
Piast Osiek | 0-5 | Zryw Zbigniewice | |
Strzelec Chroberz | 3-0 | Polesie Wiązownica | |
(wo) | |||
goście nie dojechali |
Kolejka 19 - 1 maja |
Pauza: GKS Łoniów, Polesie Wiązownica. | |||
Piast Osiek | 0-2 | Baszta Rytwiany | |
Zryw Zbigniewice | 9-0 | Strzelec Chroberz | 22 maja |
w pierwotnym terminie (1 maja) goście nie dojechali | |||
GKS Szydłów | 0-1 | Piast Stopnica | |
Jawornik Gorzków | 2-0 | Sokół Jachimowice | |
Źródło Solec Zdrój | 0-4 | Klimontowianka Klimontów |
Kolejka 20 - 3 maja |
Pauza: Zryw Zbigniewice, Polesie Wiązownica. | |||
Baszta Rytwiany | 8-0 | Źródło Solec Zdrój | 22 maja |
w pierwotnym terminie (3 maja) mecz się nie odbył ze względu na zły stan boiska | |||
Klimontowianka Klimontów | 2-1 | Jawornik Gorzków | |
Sokół Jachimowice | 1-1 | GKS Szydłów | |
Piast Stopnica | 2-1 | GKS Łoniów | |
Strzelec Chroberz | 0-5 | Piast Osiek |
Kolejka 21 - 10-11 maja |
Pauza: Zryw Zbigniewice, Piast Osiek. | |||
Strzelec Chroberz | 1-4 | Baszta Rytwiany | |
GKS Łoniów | 2-3 | Sokół Jachimowice | |
GKS Szydłów | 2-2 | Klimontowianka Klimontów | |
Jawornik Gorzków | 3-1 | Źródło Solec Zdrój | |
Polesie Wiązownica | 0-3 | Piast Stopnica | |
(wo) | |||
gospodarze nie stawili się |
Kolejka 22 - 17-18 maja |
Pauza: Piast Osiek, Strzelec Chroberz. | |||
Baszta Rytwiany | 1-1 | Jawornik Gorzków | |
Źródło Solec Zdrój | 2-4 | GKS Szydłów | |
Klimontowianka Klimontów | 3-0 | GKS Łoniów | |
Piast Stopnica | 0-2 | Zryw Zbigniewice | |
Sokół Jachimowice | 3-0 | Polesie Wiązownica | |
(wo) | |||
goście nie dojechali |
Kolejka 23 - 25 maja |
Pauza: Strzelec Chroberz, Baszta Rytwiany. | |||
Piast Osiek | 1-0 | Piast Stopnica | |
Zryw Zbigniewice | 5-0 | Sokół Jachimowice | |
GKS Łoniów | 2-4 | Źródło Solec Zdrój | |
GKS Szydłów | 1-3 | Jawornik Gorzków | |
Polesie Wiązownica | 0-3 | Klimontowianka Klimontów | |
(wo) |
Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca |
Baszta Rytwiany | 6-2 | GKS Szydłów | |
Jawornik Gorzków | 1-0 | GKS Łoniów | |
Klimontowianka Klimontów | 1-2 | Zryw Zbigniewice | |
Sokół Jachimowice | 2-4 | Piast Osiek | |
Piast Stopnica | 3-0 | Strzelec Chroberz | |
(wo) | |||
goście nie dojechali | |||
Źródło Solec Zdrój | 3-0 | Polesie Wiązownica | |
(wo) |
Kolejka 25 - 8 czerwca |
Pauza: Piast Stopnica, Baszta Rytwiany. | |||
Strzelec Chroberz | 1-4 | Sokół Jachimowice | |
Piast Osiek | 0-1 | Klimontowianka Klimontów | |
Zryw Zbigniewice | 4-0 | Źródło Solec Zdrój | |
GKS Łoniów | 5-0 | GKS Szydłów | |
Polesie Wiązownica | 0-3 | Jawornik Gorzków | |
(wo) |
Kolejka 26 - 14-15 czerwca |
Pauza: Piast Stopnica, Sokół Jachimowice. | |||
Baszta Rytwiany | 1-1 | GKS Łoniów | |
Jawornik Gorzków | 3-4 | Zryw Zbigniewice | |
Źródło Solec Zdrój | 3-3 | Piast Osiek | |
Klimontowianka Klimontów | 4-1 | Strzelec Chroberz | |
GKS Szydłów | 3-0 | Polesie Wiązownica | |
(wo) |
A-klasa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 2 | |||||||||||||||||||||
|
JAWORNIK Gorzków | 2:6 | LZS Samborzec |
2015-08-23, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||
dzisiaj: 84, wczoraj: 48
ogółem: 2 402 615
statystyki szczegółowe