LZS Jawornik Gorzków - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Treningi

Treningi :

Środa na Stadionie Jawornika w Gorzkowie o godz.20:00!!!

Zbiórka o godz.19:45

------------------------------------------

Piątek na Stadionie Jawornika w Gorzkowie o godz.20:00!!!

Zbiórka o godz.19:45

Treningi prowadzi Paweł Radziszewski.

 

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

Księga gości

Wpisz się do księgi

Odległości od Gorzkowa

 Skalbmierz 16 km
Czarnocin 18 km
 Chroberz 35 km
Solec-Zdrój 43 km
 Świniary 45 km
Osiek 45 km
Raków 85 km
 Czajków 95 km
 Łagów 98 km

Statystyki drużyny

Znajdziesz nas również

 

Najnowsza galeria

MKS II Busko-Jawornik
Ładowanie...

Kalendarium

16

10-2018

wtorek

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

Unikatowe wejścia

Free counters!

GRY

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sezon 06/07

 

Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: świętokrzyska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bucovia Bukowa 24 63 20 3 1 74-12 12 0 0 52-3 8 3 1 22-9
2.  Neptun Końskie 24 58 19 1 4 72-21 9 1 2 39-11 10 0 2 33-10
3.  Hetman Włoszczowa 24 45 13 6 5 40-26 5 5 2 15-11 8 1 3 25-15
4.  Moravia Morawica 24 37 11 4 9 46-30 8 2 2 32-11 3 2 7 14-19 2 3 1 0 1 3-1
5.  Unia Sędziszów 24 37 12 1 11 46-45 8 0 4 25-17 4 1 7 21-28 2 3 1 0 1 1-3
6.  Lechia Strawczyn 24 35 10 5 9 48-46 7 1 4 31-21 3 4 5 17-25
7.  MKS Stąporków 24 34 10 4 10 51-39 5 2 5 26-19 5 2 5 25-20
8.  Wicher Miedziana Góra 24 32 9 5 10 42-43 6 3 3 23-17 3 2 7 19-26 2 2 0 2 0 2-2
9.  Astra Piekoszów 24 32 9 5 10 37-52 7 3 2 24-15 2 2 8 13-37 2 2 0 2 0 2-2
10.  Naprzód II Jędrzejów 24 26 8 2 14 36-45 5 1 6 19-20 3 1 8 17-25
11.  Skała Tumlin 24 20 5 5 14 29-63 4 3 5 18-21 1 2 9 11-42
12.  GKS Kluczewsko 24 18 6 0 18 27-79 2 0 10 9-41 4 0 8 18-38
13.  Jawornik Gorzków 24 9 2 3 19 18-65 1 1 10 13-33 1 2 9 5-32
Już po rozegraniu barażów o udział w klasie okręgowej podjęto decyzję o dokooptowaniu Łysicy Bodzentyn i Lubrzanki Kajetanów do rozgrywek IV ligi, w związku z czym ostatecznie Naprzód II Jędrzejów utrzymał się w klasie okręgowej mimo porażki w barażach. Później wycofał się jednak z rozgrywek i o wolne miejsce rozegrano baraż uzupełniający pomiędzy zespołami z 11. miejsc w obu grupach klasy okręgowej.

 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13 
 1  Bucovia Bukowa      2-0  2-1  3-0  4-0  6-1  3-0  5-1  5-0  1-0  10-0  5-0  6-0 
 2  Neptun Końskie 1-0       0-1  2-2  6-0  3-0  3-2  1-2  4-1  4-1  7-2  4-0  4-0 
 3  Hetman Włoszczowa 0-2  0-2       1-0  1-0  2-0  1-1  1-1  2-2  3-0  3-3  1-0  0-0 
 4  Moravia Morawica 1-2  3-1  4-0       3-0  2-2  0-0  3-1  5-0  1-0  5-1  2-3  3-1 
 5  Unia Sędziszów 2-3  1-4  0-1  1-0       2-1  1-2  2-1  2-0  4-1  5-2  3-1  2-1 
 6  Lechia Strawczyn 1-3  0-5  3-2  1-0  0-2       4-1  5-4  3-1  1-2  0-0  6-1  7-0 
 7  MKS Stąporków 0-1  0-3  2-3  0-2  3-3  2-2       2-0  7-1  1-3  1-0  5-1  3-0 
 8  Wicher Miedziana Góra 0-0  1-3  0-1  3-2  2-1  2-2  5-4       1-1  6-1  1-0  1-2  1-0 
 9  Astra Piekoszów 3-3  1-2  1-1  2-1  0-4  3-0  1-0  1-1       2-1  3-0  3-2  4-0 
 10  Naprzód II Jędrzejów 0-3  0-2  1-2  2-0  3-2  1-3  1-3  2-0  3-0       2-0  4-5  0-0 
 11  Skała Tumlin 1-1  0-2  2-4  2-4  1-3  1-1  1-2  2-1  3-2  0-0       3-1  2-0 
 12  GKS Kluczewsko 0-1  0-5  0-6  1-2  3-1  0-3  0-7  0-2  1-3  0-7  4-1       0-3 
 13  Jawornik Gorzków 0-3  2-4  0-3  1-1  2-5  1-2  0-3  2-5  1-2  2-1  1-2  1-2      

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: Skała Tumlin.
 
Naprzód II Jędrzejów 0-3 Bucovia Bukowa
MKS Stąporków 2-3 Hetman Włoszczowa
Moravia Morawica 5-0 Astra Piekoszów
GKS Kluczewsko 0-5 Neptun Końskie
Lechia Strawczyn 0-2 Unia Sędziszów
Jawornik Gorzków 2-5 Wicher Miedziana Góra

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Pauza: Wicher Miedziana Góra.
 
Unia Sędziszów 2-1 Jawornik Gorzków
Neptun Końskie 3-0 Lechia Strawczyn
Astra Piekoszów 3-2 GKS Kluczewsko
Hetman Włoszczowa 1-0 Moravia Morawica
Bucovia Bukowa 3-0 MKS Stąporków
Skała Tumlin 0-0 Naprzód II Jędrzejów

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: Naprzód II Jędrzejów.
 
MKS Stąporków 1-0 Skała Tumlin
Moravia Morawica 1-2 Bucovia Bukowa
GKS Kluczewsko 0-6 Hetman Włoszczowa
Lechia Strawczyn 3-1 Astra Piekoszów
Jawornik Gorzków 2-4 Neptun Końskie 13 września
Wicher Miedziana Góra 2-1 Unia Sędziszów

Kolejka 4 - 9-10 września

Pauza: Unia Sędziszów.
 
Neptun Końskie 1-2 Wicher Miedziana Góra
Astra Piekoszów 4-0 Jawornik Gorzków
Hetman Włoszczowa 2-0 Lechia Strawczyn
Bucovia Bukowa 5-0 GKS Kluczewsko 27 września
Skała Tumlin 2-4 Moravia Morawica
Naprzód II Jędrzejów 1-3 MKS Stąporków

Kolejka 5 - 16-17 września

Pauza: MKS Stąporków.
 
Moravia Morawica 1-0 Naprzód II Jędrzejów
GKS Kluczewsko 4-1 Skała Tumlin
Lechia Strawczyn 1-3 Bucovia Bukowa
Jawornik Gorzków 0-3 Hetman Włoszczowa
Wicher Miedziana Góra 1-1 Astra Piekoszów
Unia Sędziszów 1-4 Neptun Końskie

Kolejka 6 - 23-24 września

Pauza: Neptun Końskie.
 
Astra Piekoszów 0-4 Unia Sędziszów
Hetman Włoszczowa 1-1 Wicher Miedziana Góra
Bucovia Bukowa 6-0 Jawornik Gorzków
Skała Tumlin 1-1 Lechia Strawczyn
Naprzód II Jędrzejów 4-5 GKS Kluczewsko
MKS Stąporków 0-2 Moravia Morawica

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Pauza: Moravia Morawica.
 
GKS Kluczewsko 0-7 MKS Stąporków
Lechia Strawczyn 1-2 Naprzód II Jędrzejów
Jawornik Gorzków 1-2 Skała Tumlin
Wicher Miedziana Góra 0-0 Bucovia Bukowa
Unia Sędziszów 0-1 Hetman Włoszczowa 4 października
Neptun Końskie 4-1 Astra Piekoszów

Kolejka 8 - 7-8 października

Pauza: Astra Piekoszów.
 
Hetman Włoszczowa 0-2 Neptun Końskie
Bucovia Bukowa 4-0 Unia Sędziszów
Skała Tumlin 2-1 Wicher Miedziana Góra
Naprzód II Jędrzejów 0-0 Jawornik Gorzków
MKS Stąporków 2-2 Lechia Strawczyn
Moravia Morawica 2-3 GKS Kluczewsko 4 października

Kolejka 9 - 14-15 października

Pauza: GKS Kluczewsko.
 
Lechia Strawczyn 1-0 Moravia Morawica
Jawornik Gorzków 0-3 MKS Stąporków
Wicher Miedziana Góra 6-1 Naprzód II Jędrzejów
Unia Sędziszów 5-2 Skała Tumlin
Neptun Końskie 1-0 Bucovia Bukowa
Astra Piekoszów 1-1 Hetman Włoszczowa

Kolejka 10 - 21-22 października

Pauza: Hetman Włoszczowa.
 
Bucovia Bukowa 5-0 Astra Piekoszów
Skała Tumlin 0-2 Neptun Końskie
Naprzód II Jędrzejów 3-2 Unia Sędziszów
MKS Stąporków 2-0 Wicher Miedziana Góra
Moravia Morawica 3-1 Jawornik Gorzków
GKS Kluczewsko 0-3 Lechia Strawczyn

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: Lechia Strawczyn.
 
Jawornik Gorzków 1-2 GKS Kluczewsko
Wicher Miedziana Góra 3-2 Moravia Morawica
Unia Sędziszów 1-2 MKS Stąporków
Neptun Końskie 4-1 Naprzód II Jędrzejów
Astra Piekoszów 3-0 Skała Tumlin
Hetman Włoszczowa 0-2 Bucovia Bukowa

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Pauza: Bucovia Bukowa.
 
Skała Tumlin 2-4 Hetman Włoszczowa 19 listopada
Naprzód II Jędrzejów 3-0 Astra Piekoszów
MKS Stąporków 0-3 Neptun Końskie 19 listopada
Moravia Morawica 3-0 Unia Sędziszów
GKS Kluczewsko 0-2 Wicher Miedziana Góra 19 listopada
Lechia Strawczyn 7-0 Jawornik Gorzków

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Pauza: Jawornik Gorzków.
 
Wicher Miedziana Góra 2-2 Lechia Strawczyn
Unia Sędziszów 3-1 GKS Kluczewsko
Neptun Końskie 2-2 Moravia Morawica
Astra Piekoszów 1-0 MKS Stąporków
Hetman Włoszczowa 3-0 Naprzód II Jędrzejów
Bucovia Bukowa 10-0 Skała Tumlin

Kolejka 14 - 1 kwietnia

Pauza: Skała Tumlin.
 
Bucovia Bukowa 1-0 Naprzód II Jędrzejów
Hetman Włoszczowa 1-1 MKS Stąporków
Astra Piekoszów 2-1 Moravia Morawica
Neptun Końskie 4-0 GKS Kluczewsko
Unia Sędziszów 2-1 Lechia Strawczyn
Wicher Miedziana Góra 1-0 Jawornik Gorzków

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Pauza: Wicher Miedziana Góra.
 
Jawornik Gorzków 2-5 Unia Sędziszów 7 kwietnia, 13:00
Lechia Strawczyn 0-5 Neptun Końskie 7 kwietnia, 13:00
GKS Kluczewsko 1-3 Astra Piekoszów 7 kwietnia, 13:00
Moravia Morawica 4-0 Hetman Włoszczowa 7 kwietnia, 13:00
MKS Stąporków 0-1 Bucovia Bukowa 7 kwietnia, 13:00
Naprzód II Jędrzejów 2-0 Skała Tumlin 7 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Pauza: Naprzód II Jędrzejów.
 
Skała Tumlin 1-2 MKS Stąporków
Bucovia Bukowa 3-0 Moravia Morawica
Hetman Włoszczowa 1-0 GKS Kluczewsko
Astra Piekoszów 3-0 Lechia Strawczyn
Neptun Końskie 4-0 Jawornik Gorzków
Unia Sędziszów 2-1 Wicher Miedziana Góra

Kolejka 17 - 22 kwietnia

Pauza: Unia Sędziszów.
 
Wicher Miedziana Góra 1-3 Neptun Końskie
Jawornik Gorzków 1-2 Astra Piekoszów
Lechia Strawczyn 3-2 Hetman Włoszczowa
GKS Kluczewsko 0-1 Bucovia Bukowa
Moravia Morawica 5-1 Skała Tumlin
MKS Stąporków 1-3 Naprzód II Jędrzejów

Kolejka 18 - 29 kwietnia

Pauza: MKS Stąporków.
 
Naprzód II Jędrzejów 2-0 Moravia Morawica
Skała Tumlin 3-1 GKS Kluczewsko
Bucovia Bukowa 6-1 Lechia Strawczyn
Hetman Włoszczowa 0-0 Jawornik Gorzków
Astra Piekoszów 1-1 Wicher Miedziana Góra
Neptun Końskie 6-0 Unia Sędziszów

Kolejka 19 - 6 maja

Pauza: Neptun Końskie.
 
Unia Sędziszów 2-0 Astra Piekoszów
Wicher Miedziana Góra 0-1 Hetman Włoszczowa
Jawornik Gorzków 0-3 Bucovia Bukowa
Lechia Strawczyn 0-0 Skała Tumlin
GKS Kluczewsko 0-7 Naprzód II Jędrzejów
Moravia Morawica 0-0 MKS Stąporków

Kolejka 20 - 13 maja

Pauza: Moravia Morawica.
 
MKS Stąporków 5-1 GKS Kluczewsko
Naprzód II Jędrzejów 1-3 Lechia Strawczyn
Skała Tumlin 2-0 Jawornik Gorzków
Bucovia Bukowa 5-1 Wicher Miedziana Góra
Hetman Włoszczowa 1-0 Unia Sędziszów
Astra Piekoszów 1-2 Neptun Końskie

Kolejka 21 - 20 maja

Pauza: Astra Piekoszów.
 
Neptun Końskie 0-1 Hetman Włoszczowa
Unia Sędziszów 2-3 Bucovia Bukowa
Wicher Miedziana Góra 1-0 Skała Tumlin
Jawornik Gorzków 2-1 Naprzód II Jędrzejów
Lechia Strawczyn 4-1 MKS Stąporków
GKS Kluczewsko 1-2 Moravia Morawica

Kolejka 22 - 27 maja

Pauza: GKS Kluczewsko.
 
Moravia Morawica 2-2 Lechia Strawczyn
MKS Stąporków 3-0 Jawornik Gorzków
Naprzód II Jędrzejów 2-0 Wicher Miedziana Góra
Skała Tumlin 1-3 Unia Sędziszów
Bucovia Bukowa 2-0 Neptun Końskie
Hetman Włoszczowa 2-2 Astra Piekoszów

Kolejka 23 - 3 czerwca

Pauza: Hetman Włoszczowa.
 
Astra Piekoszów 3-3 Bucovia Bukowa 2 czerwca
Neptun Końskie 7-2 Skała Tumlin
Unia Sędziszów 4-1 Naprzód II Jędrzejów
Wicher Miedziana Góra 5-4 MKS Stąporków
Jawornik Gorzków 1-1 Moravia Morawica
Lechia Strawczyn 6-1 GKS Kluczewsko

Kolejka 24 - 7 czerwca

Pauza: Lechia Strawczyn.
 
GKS Kluczewsko 0-3 Jawornik Gorzków
Moravia Morawica 3-1 Wicher Miedziana Góra
MKS Stąporków 3-3 Unia Sędziszów
Naprzód II Jędrzejów 0-2 Neptun Końskie
Skała Tumlin 3-2 Astra Piekoszów
Bucovia Bukowa 2-1 Hetman Włoszczowa

Kolejka 25 - 10 czerwca

Pauza: Bucovia Bukowa.
 
Hetman Włoszczowa 3-3 Skała Tumlin
Astra Piekoszów 2-1 Naprzód II Jędrzejów
Neptun Końskie 3-2 MKS Stąporków
Unia Sędziszów 1-0 Moravia Morawica
Wicher Miedziana Góra 1-2 GKS Kluczewsko
Jawornik Gorzków 1-2 Lechia Strawczyn

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: Jawornik Gorzków.
 
Lechia Strawczyn 5-4 Wicher Miedziana Góra
GKS Kluczewsko 3-1 Unia Sędziszów
Moravia Morawica 3-1 Neptun Końskie
MKS Stąporków 7-1 Astra Piekoszów
Naprzód II Jędrzejów 1-2 Hetman Włoszczowa
Skała Tumlin 1-1 Bucovia Bukowa

Polecamy

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
SPARTAKUS II Daleszyce - ZORZA Tempo Pacanów
LZS Samborzec - ŚWIT Ćmielów
ALIT II Ożarów - BASZTA Rytwiany
ZRYW Zbigniewice - JAWORNIK Gorzków
GKS Górno - UKS Baćkowice
OKS Opatów - GRÓD Wiślica
NIDZICA Dobiesławice - AGRICOLA Łoniów

Ostatnie spotkanie

JAWORNIK GorzkówLZS Samborzec
JAWORNIK Gorzków 2:6 LZS Samborzec
2015-08-23, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
JAWORNIK Gorzków 2:6 LZS Samborzec
GRÓD Wiślica 1:0 GKS Górno
ŚWIT Ćmielów 5:1 ZORZA Tempo Pacanów
ALIT II Ożarów 5:2 SPARTAKUS II Daleszyce
BASZTA Rytwiany 4:2 NIDZICA Dobiesławice
AGRICOLA Łoniów 4:2 OKS Opatów
UKS Baćkowice 0:2 ZRYW Zbigniewice

Buttony

Skąd klikają

widgeo.net

stat4u

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Twoje IP

>

Statystyki

stat4u

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
sylwestros
status Gadu-Gadu
gofeer
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 250, wczoraj: 196
ogółem: 1 947 123

statystyki szczegółowe