Treningi :
Zbiórka o godz.19:45
------------------------------------------
Piątek na Stadionie Jawornika w Gorzkowie o godz.20:00!!!
Zbiórka o godz.19:45
Treningi prowadzi Paweł Radziszewski.
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!
Skalbmierz | 16 km |
Czarnocin | 18 km |
Chroberz | 35 km |
Solec-Zdrój | 43 km |
Świniary | 45 km |
Osiek | 45 km |
Raków | 85 km |
Czajków | 95 km |
Łagów | 98 km |
|
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: świętokrzyska I | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Bucovia Bukowa | 24 | 63 | 20 | 3 | 1 | 74-12 | 12 | 0 | 0 | 52-3 | 8 | 3 | 1 | 22-9 | ||||||
2. | Neptun Końskie | 24 | 58 | 19 | 1 | 4 | 72-21 | 9 | 1 | 2 | 39-11 | 10 | 0 | 2 | 33-10 | ||||||
3. | Hetman Włoszczowa | 24 | 45 | 13 | 6 | 5 | 40-26 | 5 | 5 | 2 | 15-11 | 8 | 1 | 3 | 25-15 | ||||||
4. | Moravia Morawica | 24 | 37 | 11 | 4 | 9 | 46-30 | 8 | 2 | 2 | 32-11 | 3 | 2 | 7 | 14-19 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-1 |
5. | Unia Sędziszów | 24 | 37 | 12 | 1 | 11 | 46-45 | 8 | 0 | 4 | 25-17 | 4 | 1 | 7 | 21-28 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1-3 |
6. | Lechia Strawczyn | 24 | 35 | 10 | 5 | 9 | 48-46 | 7 | 1 | 4 | 31-21 | 3 | 4 | 5 | 17-25 | ||||||
7. | MKS Stąporków | 24 | 34 | 10 | 4 | 10 | 51-39 | 5 | 2 | 5 | 26-19 | 5 | 2 | 5 | 25-20 | ||||||
8. | Wicher Miedziana Góra | 24 | 32 | 9 | 5 | 10 | 42-43 | 6 | 3 | 3 | 23-17 | 3 | 2 | 7 | 19-26 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 |
9. | Astra Piekoszów | 24 | 32 | 9 | 5 | 10 | 37-52 | 7 | 3 | 2 | 24-15 | 2 | 2 | 8 | 13-37 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 |
10. | Naprzód II Jędrzejów | 24 | 26 | 8 | 2 | 14 | 36-45 | 5 | 1 | 6 | 19-20 | 3 | 1 | 8 | 17-25 | ||||||
11. | Skała Tumlin | 24 | 20 | 5 | 5 | 14 | 29-63 | 4 | 3 | 5 | 18-21 | 1 | 2 | 9 | 11-42 | ||||||
12. | GKS Kluczewsko | 24 | 18 | 6 | 0 | 18 | 27-79 | 2 | 0 | 10 | 9-41 | 4 | 0 | 8 | 18-38 | ||||||
13. | Jawornik Gorzków | 24 | 9 | 2 | 3 | 19 | 18-65 | 1 | 1 | 10 | 13-33 | 1 | 2 | 9 | 5-32 | ||||||
Już po rozegraniu barażów o udział w klasie okręgowej podjęto decyzję o dokooptowaniu Łysicy Bodzentyn i Lubrzanki Kajetanów do rozgrywek IV ligi, w związku z czym ostatecznie Naprzód II Jędrzejów utrzymał się w klasie okręgowej mimo porażki w barażach. Później wycofał się jednak z rozgrywek i o wolne miejsce rozegrano baraż uzupełniający pomiędzy zespołami z 11. miejsc w obu grupach klasy okręgowej. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ||
1 | Bucovia Bukowa | |||||||||||||
2 | Neptun Końskie | |||||||||||||
3 | Hetman Włoszczowa | |||||||||||||
4 | Moravia Morawica | |||||||||||||
5 | Unia Sędziszów | |||||||||||||
6 | Lechia Strawczyn | |||||||||||||
7 | MKS Stąporków | |||||||||||||
8 | Wicher Miedziana Góra | |||||||||||||
9 | Astra Piekoszów | |||||||||||||
10 | Naprzód II Jędrzejów | |||||||||||||
11 | Skała Tumlin | |||||||||||||
12 | GKS Kluczewsko | |||||||||||||
13 | Jawornik Gorzków |
A-klasa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 2 | |||||||||||||||||||||
|
JAWORNIK Gorzków | 2:6 | LZS Samborzec |
2015-08-23, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||
dzisiaj: 20, wczoraj: 48
ogółem: 2 402 551
statystyki szczegółowe