Treningi :
Zbiórka o godz.19:45
------------------------------------------
Piątek na Stadionie Jawornika w Gorzkowie o godz.20:00!!!
Zbiórka o godz.19:45
Treningi prowadzi Paweł Radziszewski.
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!
Skalbmierz | 16 km |
Czarnocin | 18 km |
Chroberz | 35 km |
Solec-Zdrój | 43 km |
Świniary | 45 km |
Osiek | 45 km |
Raków | 85 km |
Czajków | 95 km |
Łagów | 98 km |
|
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Klasa A 2005/2006, grupa: świętokrzyska I | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Naprzód II Jędrzejów | 22 | 54 | 17 | 3 | 2 | 68-18 | 9 | 2 | 0 | 43-7 | 8 | 1 | 2 | 25-11 | ||||||
2. | Orlęta II Kielce | 22 | 46 | 14 | 4 | 4 | 40-16 | 8 | 1 | 2 | 21-7 | 6 | 3 | 2 | 19-9 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3-2 |
3. | Jawornik Gorzków | 22 | 46 | 14 | 4 | 4 | 49-21 | 9 | 0 | 2 | 27-9 | 5 | 4 | 2 | 22-12 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-3 |
4. | AZS WSU Kielce | 22 | 42 | 14 | 0 | 8 | 52-35 | 9 | 0 | 2 | 28-7 | 5 | 0 | 6 | 24-28 | ||||||
5. | Partyzant Wodzisław | 22 | 38 | 11 | 5 | 6 | 42-29 | 6 | 3 | 2 | 29-19 | 5 | 2 | 4 | 13-10 | ||||||
6. | Świt Działoszyce | 22 | 35 | 10 | 5 | 7 | 48-44 | 7 | 3 | 1 | 29-14 | 3 | 2 | 6 | 19-30 | ||||||
7. | Zryw Skroniów | 22 | 33 | 10 | 3 | 9 | 38-40 | 5 | 3 | 3 | 18-18 | 5 | 0 | 6 | 20-22 | ||||||
8. | Piaskowianka II Piaski | 22 | 31 | 9 | 4 | 9 | 62-40 | 6 | 2 | 3 | 45-17 | 3 | 2 | 6 | 17-23 | ||||||
9. | Czarnovia Kielce | 22 | 30 | 9 | 3 | 10 | 28-39 | 6 | 2 | 3 | 16-13 | 3 | 1 | 7 | 12-26 | ||||||
10. | Strzelec Chroberz | 22 | 10 | 2 | 4 | 16 | 17-61 | 1 | 1 | 9 | 10-30 | 1 | 3 | 7 | 7-31 | ||||||
11. | Start Słupia Jędrzejowska | 22 | 8 | 2 | 2 | 18 | 18-59 | 1 | 1 | 9 | 6-24 | 1 | 1 | 9 | 12-35 | ||||||
12. | Dąb Nagłowice | 22 | 4 | 1 | 1 | 20 | 16-76 | 0 | 1 | 10 | 8-33 | 1 | 0 | 10 | 8-43 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||
1 | Naprzód II Jędrzejów | ||||||||||||
2 | Orlęta II Kielce | ||||||||||||
3 | Jawornik Gorzków | ||||||||||||
4 | AZS WSU Kielce | ||||||||||||
5 | Partyzant Wodzisław | ||||||||||||
6 | Świt Działoszyce | ||||||||||||
7 | Zryw Skroniów | ||||||||||||
8 | Piaskowianka II Piaski | ||||||||||||
9 | Czarnovia Kielce | ||||||||||||
10 | Strzelec Chroberz | ||||||||||||
11 | Start Słupia Jędrzejowska | ||||||||||||
12 | Dąb Nagłowice |
Baraże o udział w klasie okręgowej, grupa: świętokrzyska |
Finał - 5 sierpnia | ||
W związku z powiększeniem klas okręgowych zorganizowano baraż dla wicemistrzów poszczególnych A klas. | ||
W związku z wycofaniem z rozgrywek Orląt II Kielce w barażu uczestniczy kolejny zespół z tabeli Jawornik Gorzków. |
Jawornik Gorzków | 3-2 | Zryw Łopuszno | 5 sierpnia, 17:30 |
w Daleszycach |
Kolejka 1 - 27-28 sierpnia |
Orlęta II Kielce | 0-1 | Naprzód II Jędrzejów | |
AZS WSU Kielce | 3-0 | Dąb Nagłowice | |
Partyzant Wodzisław | 6-2 | Świt Działoszyce | |
Jawornik Gorzków | 4-1 | Start Słupia Jędrzejowska | |
Strzelec Chroberz | 1-3 | Piaskowianka II Piaski | |
Zryw Skroniów | 2-3 | Czarnovia Kielce |
Kolejka 2 - 3-4 września |
Naprzód II Jędrzejów | 4-1 | Czarnovia Kielce | |
Piaskowianka II Piaski | 3-5 | Zryw Skroniów | |
Start Słupia Jędrzejowska | 0-1 | Strzelec Chroberz | |
Świt Działoszyce | 2-2 | Jawornik Gorzków | |
Dąb Nagłowice | 0-1 | Partyzant Wodzisław | |
Orlęta II Kielce | 3-1 | AZS WSU Kielce |
Kolejka 3 - 10-11 września |
AZS WSU Kielce | 4-3 | Naprzód II Jędrzejów | |
Partyzant Wodzisław | 1-2 | Orlęta II Kielce | |
Jawornik Gorzków | 5-1 | Dąb Nagłowice | |
Strzelec Chroberz | 1-4 | Świt Działoszyce | |
Zryw Skroniów | 4-2 | Start Słupia Jędrzejowska | |
Czarnovia Kielce | 1-0 | Piaskowianka II Piaski |
Kolejka 4 - 17-18 września |
Naprzód II Jędrzejów | 5-0 | Piaskowianka II Piaski | |
Start Słupia Jędrzejowska | 0-2 | Czarnovia Kielce | |
Świt Działoszyce | 1-2 | Zryw Skroniów | |
Dąb Nagłowice | 1-1 | Strzelec Chroberz | |
Orlęta II Kielce | 1-1 | Jawornik Gorzków | |
AZS WSU Kielce | 0-2 | Partyzant Wodzisław |
Kolejka 5 - 24-25 września |
Partyzant Wodzisław | 0-0 | Naprzód II Jędrzejów | |
Jawornik Gorzków | 1-0 | AZS WSU Kielce | |
Strzelec Chroberz | 0-2 | Orlęta II Kielce | |
Zryw Skroniów | 3-0 | Dąb Nagłowice | |
Czarnovia Kielce | 2-1 | Świt Działoszyce | |
Piaskowianka II Piaski | 6-0 | Start Słupia Jędrzejowska |
Kolejka 6 - 1-2 października |
Naprzód II Jędrzejów | 7-0 | Start Słupia Jędrzejowska | |
Świt Działoszyce | 2-2 | Piaskowianka II Piaski | |
Dąb Nagłowice | 0-1 | Czarnovia Kielce | |
Orlęta II Kielce | 1-0 | Zryw Skroniów | |
AZS WSU Kielce | 3-0 | Strzelec Chroberz | |
Partyzant Wodzisław | 2-2 | Jawornik Gorzków |
Kolejka 7 - 8-9 października |
Jawornik Gorzków | 1-2 | Naprzód II Jędrzejów | |
Strzelec Chroberz | 1-2 | Partyzant Wodzisław | |
Zryw Skroniów | 2-0 | AZS WSU Kielce | |
Czarnovia Kielce | 1-3 | Orlęta II Kielce | |
Piaskowianka II Piaski | 9-0 | Dąb Nagłowice | |
Start Słupia Jędrzejowska | 0-3 | Świt Działoszyce | |
(wo) | |||
na boisku 3-1 |
Kolejka 8 - 15-16 października |
Naprzód II Jędrzejów | 7-1 | Świt Działoszyce | |
Dąb Nagłowice | 1-3 | Start Słupia Jędrzejowska | |
Orlęta II Kielce | 3-1 | Piaskowianka II Piaski | |
AZS WSU Kielce | 3-1 | Czarnovia Kielce | |
Partyzant Wodzisław | 1-0 | Zryw Skroniów | |
Jawornik Gorzków | 4-1 | Strzelec Chroberz |
Kolejka 9 - 22-23 października |
Strzelec Chroberz | 1-3 | Naprzód II Jędrzejów | |
Zryw Skroniów | 1-0 | Jawornik Gorzków | |
Czarnovia Kielce | 0-0 | Partyzant Wodzisław | |
Piaskowianka II Piaski | 6-2 | AZS WSU Kielce | |
Start Słupia Jędrzejowska | 0-2 | Orlęta II Kielce | |
Świt Działoszyce | 4-1 | Dąb Nagłowice |
Kolejka 10 - 29-30 października |
Naprzód II Jędrzejów | 7-2 | Dąb Nagłowice | |
Orlęta II Kielce | 4-1 | Świt Działoszyce | |
AZS WSU Kielce | 1-0 | Start Słupia Jędrzejowska | |
Partyzant Wodzisław | 3-0 | Piaskowianka II Piaski | |
Jawornik Gorzków | 3-0 | Czarnovia Kielce | |
Strzelec Chroberz | 1-3 | Zryw Skroniów |
Kolejka 11 - 5-6 listopada |
Zryw Skroniów | 1-4 | Naprzód II Jędrzejów | |
Czarnovia Kielce | 0-0 | Strzelec Chroberz | |
Piaskowianka II Piaski | 2-4 | Jawornik Gorzków | |
Start Słupia Jędrzejowska | 0-4 | Partyzant Wodzisław | |
Świt Działoszyce | 7-2 | AZS WSU Kielce | |
Dąb Nagłowice | 1-5 | Orlęta II Kielce |
Kolejka 12 - 3 maja |
Naprzód II Jędrzejów | 0-0 | Orlęta II Kielce | |
Dąb Nagłowice | 2-3 | AZS WSU Kielce | |
Świt Działoszyce | 1-1 | Partyzant Wodzisław | |
Start Słupia Jędrzejowska | 0-2 | Jawornik Gorzków | |
Piaskowianka II Piaski | 7-1 | Strzelec Chroberz | |
Czarnovia Kielce | 1-0 | Zryw Skroniów |
Kolejka 13 - 8-9 kwietnia |
Czarnovia Kielce | 1-3 | Naprzód II Jędrzejów | |
Zryw Skroniów | 2-7 | Piaskowianka II Piaski | |
Strzelec Chroberz | 2-2 | Start Słupia Jędrzejowska | |
Jawornik Gorzków | 2-1 | Świt Działoszyce | |
Partyzant Wodzisław | 5-2 | Dąb Nagłowice | |
AZS WSU Kielce | 1-0 | Orlęta II Kielce |
Kolejka 14 - 22-23 kwietnia |
Naprzód II Jędrzejów | 1-0 | AZS WSU Kielce | |
Orlęta II Kielce | 0-1 | Partyzant Wodzisław | |
Dąb Nagłowice | 0-4 | Jawornik Gorzków | |
Świt Działoszyce | 2-0 | Strzelec Chroberz | |
Start Słupia Jędrzejowska | 2-5 | Zryw Skroniów | |
Piaskowianka II Piaski | 5-0 | Czarnovia Kielce |
Kolejka 15 - 29-30 kwietnia |
Piaskowianka II Piaski | 1-2 | Naprzód II Jędrzejów | |
Czarnovia Kielce | 1-0 | Start Słupia Jędrzejowska | |
Zryw Skroniów | 1-1 | Świt Działoszyce | |
Strzelec Chroberz | 0-2 | Dąb Nagłowice | |
Jawornik Gorzków | 1-2 | Orlęta II Kielce | |
Partyzant Wodzisław | 2-6 | AZS WSU Kielce |
Kolejka 16 - 6-7 maja |
Naprzód II Jędrzejów | 1-0 | Partyzant Wodzisław | |
AZS WSU Kielce | 0-1 | Jawornik Gorzków | |
Orlęta II Kielce | 3-0 | Strzelec Chroberz | |
Dąb Nagłowice | 1-2 | Zryw Skroniów | |
Świt Działoszyce | 3-1 | Czarnovia Kielce | |
Start Słupia Jędrzejowska | 0-0 | Piaskowianka II Piaski |
Kolejka 17 - 13-14 maja |
Start Słupia Jędrzejowska | 0-3 | Naprzód II Jędrzejów | |
Piaskowianka II Piaski | 0-0 | Świt Działoszyce | |
Czarnovia Kielce | 3-0 | Dąb Nagłowice | |
Zryw Skroniów | 1-1 | Orlęta II Kielce | |
Strzelec Chroberz | 0-4 | AZS WSU Kielce | |
Jawornik Gorzków | 1-0 | Partyzant Wodzisław |
Kolejka 18 - 20-21 maja |
Naprzód II Jędrzejów | 1-1 | Jawornik Gorzków | |
Partyzant Wodzisław | 5-3 | Strzelec Chroberz | |
AZS WSU Kielce | 5-0 | Zryw Skroniów | |
Orlęta II Kielce | 2-0 | Czarnovia Kielce | |
Dąb Nagłowice | 2-4 | Piaskowianka II Piaski | |
Świt Działoszyce | 3-2 | Start Słupia Jędrzejowska |
Kolejka 19 - 27-28 maja |
Świt Działoszyce | 2-0 | Naprzód II Jędrzejów | |
Start Słupia Jędrzejowska | 3-0 | Dąb Nagłowice | |
Piaskowianka II Piaski | 1-1 | Orlęta II Kielce | |
Czarnovia Kielce | 3-4 | AZS WSU Kielce | |
Zryw Skroniów | 1-0 | Partyzant Wodzisław | |
Strzelec Chroberz | 0-3 | Jawornik Gorzków |
Kolejka 20 - 3-4 czerwca |
Naprzód II Jędrzejów | 6-0 | Strzelec Chroberz | |
Jawornik Gorzków | 2-1 | Zryw Skroniów | |
Partyzant Wodzisław | 1-1 | Czarnovia Kielce | |
AZS WSU Kielce | 1-0 | Piaskowianka II Piaski | |
Orlęta II Kielce | 3-1 | Start Słupia Jędrzejowska | |
Dąb Nagłowice | 0-5 | Świt Działoszyce |
Kolejka 21 - 11 czerwca |
Dąb Nagłowice | 0-4 | Naprzód II Jędrzejów | |
Świt Działoszyce | 2-1 | Orlęta II Kielce | |
Start Słupia Jędrzejowska | 1-2 | AZS WSU Kielce | |
Piaskowianka II Piaski | 5-2 | Partyzant Wodzisław | |
Czarnovia Kielce | 3-2 | Jawornik Gorzków | |
Zryw Skroniów | 0-0 | Strzelec Chroberz |
Kolejka 22 - 15 czerwca |
Naprzód II Jędrzejów | 4-2 | Zryw Skroniów | |
Strzelec Chroberz | 3-2 | Czarnovia Kielce | |
Jawornik Gorzków | 3-0 | Piaskowianka II Piaski | |
Partyzant Wodzisław | 3-1 | Start Słupia Jędrzejowska | |
AZS WSU Kielce | 7-0 | Świt Działoszyce | |
Orlęta II Kielce | 1-0 | Dąb Nagłowice |
A-klasa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 2 | |||||||||||||||||||||
|
JAWORNIK Gorzków | 2:6 | LZS Samborzec |
2015-08-23, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||
dzisiaj: 61, wczoraj: 48
ogółem: 2 402 592
statystyki szczegółowe