LZS Jawornik Gorzków - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Treningi

Treningi :

Środa na Stadionie Jawornika w Gorzkowie o godz.20:00!!!

Zbiórka o godz.19:45

------------------------------------------

Piątek na Stadionie Jawornika w Gorzkowie o godz.20:00!!!

Zbiórka o godz.19:45

Treningi prowadzi Paweł Radziszewski.

 

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

Księga gości

Wpisz się do księgi

Odległości od Gorzkowa

 Skalbmierz 16 km
Czarnocin 18 km
 Chroberz 35 km
Solec-Zdrój 43 km
 Świniary 45 km
Osiek 45 km
Raków 85 km
 Czajków 95 km
 Łagów 98 km

Statystyki drużyny

Znajdziesz nas również

 

Najnowsza galeria

MKS II Busko-Jawornik
Ładowanie...

Kalendarium

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

Unikatowe wejścia

Free counters!

GRY

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sezon 05/06

 

Klasa A 2005/2006, grupa: świętokrzyska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Naprzód II Jędrzejów 22 54 17 3 2 68-18 9 2 0 43-7 8 1 2 25-11
2.  Orlęta II Kielce 22 46 14 4 4 40-16 8 1 2 21-7 6 3 2 19-9 2 4 1 1 0 3-2
3.  Jawornik Gorzków 22 46 14 4 4 49-21 9 0 2 27-9 5 4 2 22-12 2 1 0 1 1 2-3
4.  AZS WSU Kielce 22 42 14 0 8 52-35 9 0 2 28-7 5 0 6 24-28
5.  Partyzant Wodzisław 22 38 11 5 6 42-29 6 3 2 29-19 5 2 4 13-10
6.  Świt Działoszyce 22 35 10 5 7 48-44 7 3 1 29-14 3 2 6 19-30
7.  Zryw Skroniów 22 33 10 3 9 38-40 5 3 3 18-18 5 0 6 20-22
8.  Piaskowianka II Piaski 22 31 9 4 9 62-40 6 2 3 45-17 3 2 6 17-23
9.  Czarnovia Kielce 22 30 9 3 10 28-39 6 2 3 16-13 3 1 7 12-26
10.  Strzelec Chroberz 22 10 2 4 16 17-61 1 1 9 10-30 1 3 7 7-31
11.  Start Słupia Jędrzejowska 22 8 2 2 18 18-59 1 1 9 6-24 1 1 9 12-35
12.  Dąb Nagłowice 22 4 1 1 20 16-76 0 1 10 8-33 1 0 10 8-43

 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1  Naprzód II Jędrzejów      0-0  1-1  1-0  1-0  7-1  4-2  5-0  4-1  6-0  7-0  7-2 
 2  Orlęta II Kielce 0-1       1-1  3-1  0-1  4-1  1-0  3-1  2-0  3-0  3-1  1-0 
 3  Jawornik Gorzków 1-2  1-2       1-0  1-0  2-1  2-1  3-0  3-0  4-1  4-1  5-1 
 4  AZS WSU Kielce 4-3  1-0  0-1       0-2  7-0  5-0  1-0  3-1  3-0  1-0  3-0 
 5  Partyzant Wodzisław 0-0  1-2  2-2  2-6       6-2  1-0  3-0  1-1  5-3  3-1  5-2 
 6  Świt Działoszyce 2-0  2-1  2-2  7-2  1-1       1-2  2-2  3-1  2-0  3-2  4-1 
 7  Zryw Skroniów 1-4  1-1  1-0  2-0  1-0  1-1       2-7  2-3  0-0  4-2  3-0 
 8  Piaskowianka II Piaski 1-2  1-1  2-4  6-2  5-2  0-0  3-5       5-0  7-1  6-0  9-0 
 9  Czarnovia Kielce 1-3  1-3  3-2  3-4  0-0  2-1  1-0  1-0       0-0  1-0  3-0 
 10  Strzelec Chroberz 1-3  0-2  0-3  0-4  1-2  1-4  1-3  1-3  3-2       2-2  0-2 
 11  Start Słupia Jędrzejowska 0-3  0-2  0-2  1-2  0-4  0-3*  2-5  0-0  0-2  0-1       3-0 
 12  Dąb Nagłowice 0-4  1-5  0-4  2-3  0-1  0-5  1-2  2-4  0-1  1-1  1-3      

Baraże o udział w klasie okręgowej, grupa: świętokrzyska

Finał - 5 sierpnia
W związku z powiększeniem klas okręgowych zorganizowano baraż dla wicemistrzów poszczególnych A klas.
W związku z wycofaniem z rozgrywek Orląt II Kielce w barażu uczestniczy kolejny zespół z tabeli Jawornik Gorzków.

Jawornik Gorzków 3-2 Zryw Łopuszno 5 sierpnia, 17:30
w Daleszycach

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Orlęta II Kielce 0-1 Naprzód II Jędrzejów
AZS WSU Kielce 3-0 Dąb Nagłowice
Partyzant Wodzisław 6-2 Świt Działoszyce
Jawornik Gorzków 4-1 Start Słupia Jędrzejowska
Strzelec Chroberz 1-3 Piaskowianka II Piaski
Zryw Skroniów 2-3 Czarnovia Kielce

Kolejka 2 - 3-4 września

Naprzód II Jędrzejów 4-1 Czarnovia Kielce
Piaskowianka II Piaski 3-5 Zryw Skroniów
Start Słupia Jędrzejowska 0-1 Strzelec Chroberz
Świt Działoszyce 2-2 Jawornik Gorzków
Dąb Nagłowice 0-1 Partyzant Wodzisław
Orlęta II Kielce 3-1 AZS WSU Kielce

Kolejka 3 - 10-11 września

AZS WSU Kielce 4-3 Naprzód II Jędrzejów
Partyzant Wodzisław 1-2 Orlęta II Kielce
Jawornik Gorzków 5-1 Dąb Nagłowice
Strzelec Chroberz 1-4 Świt Działoszyce
Zryw Skroniów 4-2 Start Słupia Jędrzejowska
Czarnovia Kielce 1-0 Piaskowianka II Piaski

Kolejka 4 - 17-18 września

Naprzód II Jędrzejów 5-0 Piaskowianka II Piaski
Start Słupia Jędrzejowska 0-2 Czarnovia Kielce
Świt Działoszyce 1-2 Zryw Skroniów
Dąb Nagłowice 1-1 Strzelec Chroberz
Orlęta II Kielce 1-1 Jawornik Gorzków
AZS WSU Kielce 0-2 Partyzant Wodzisław

Kolejka 5 - 24-25 września

Partyzant Wodzisław 0-0 Naprzód II Jędrzejów
Jawornik Gorzków 1-0 AZS WSU Kielce
Strzelec Chroberz 0-2 Orlęta II Kielce
Zryw Skroniów 3-0 Dąb Nagłowice
Czarnovia Kielce 2-1 Świt Działoszyce
Piaskowianka II Piaski 6-0 Start Słupia Jędrzejowska

Kolejka 6 - 1-2 października

Naprzód II Jędrzejów 7-0 Start Słupia Jędrzejowska
Świt Działoszyce 2-2 Piaskowianka II Piaski
Dąb Nagłowice 0-1 Czarnovia Kielce
Orlęta II Kielce 1-0 Zryw Skroniów
AZS WSU Kielce 3-0 Strzelec Chroberz
Partyzant Wodzisław 2-2 Jawornik Gorzków

Kolejka 7 - 8-9 października

Jawornik Gorzków 1-2 Naprzód II Jędrzejów
Strzelec Chroberz 1-2 Partyzant Wodzisław
Zryw Skroniów 2-0 AZS WSU Kielce
Czarnovia Kielce 1-3 Orlęta II Kielce
Piaskowianka II Piaski 9-0 Dąb Nagłowice
Start Słupia Jędrzejowska 0-3 Świt Działoszyce
(wo)
na boisku 3-1

Kolejka 8 - 15-16 października

Naprzód II Jędrzejów 7-1 Świt Działoszyce
Dąb Nagłowice 1-3 Start Słupia Jędrzejowska
Orlęta II Kielce 3-1 Piaskowianka II Piaski
AZS WSU Kielce 3-1 Czarnovia Kielce
Partyzant Wodzisław 1-0 Zryw Skroniów
Jawornik Gorzków 4-1 Strzelec Chroberz

Kolejka 9 - 22-23 października

Strzelec Chroberz 1-3 Naprzód II Jędrzejów
Zryw Skroniów 1-0 Jawornik Gorzków
Czarnovia Kielce 0-0 Partyzant Wodzisław
Piaskowianka II Piaski 6-2 AZS WSU Kielce
Start Słupia Jędrzejowska 0-2 Orlęta II Kielce
Świt Działoszyce 4-1 Dąb Nagłowice

Kolejka 10 - 29-30 października

Naprzód II Jędrzejów 7-2 Dąb Nagłowice
Orlęta II Kielce 4-1 Świt Działoszyce
AZS WSU Kielce 1-0 Start Słupia Jędrzejowska
Partyzant Wodzisław 3-0 Piaskowianka II Piaski
Jawornik Gorzków 3-0 Czarnovia Kielce
Strzelec Chroberz 1-3 Zryw Skroniów

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Zryw Skroniów 1-4 Naprzód II Jędrzejów
Czarnovia Kielce 0-0 Strzelec Chroberz
Piaskowianka II Piaski 2-4 Jawornik Gorzków
Start Słupia Jędrzejowska 0-4 Partyzant Wodzisław
Świt Działoszyce 7-2 AZS WSU Kielce
Dąb Nagłowice 1-5 Orlęta II Kielce

Kolejka 12 - 3 maja

Naprzód II Jędrzejów 0-0 Orlęta II Kielce
Dąb Nagłowice 2-3 AZS WSU Kielce
Świt Działoszyce 1-1 Partyzant Wodzisław
Start Słupia Jędrzejowska 0-2 Jawornik Gorzków
Piaskowianka II Piaski 7-1 Strzelec Chroberz
Czarnovia Kielce 1-0 Zryw Skroniów

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

Czarnovia Kielce 1-3 Naprzód II Jędrzejów
Zryw Skroniów 2-7 Piaskowianka II Piaski
Strzelec Chroberz 2-2 Start Słupia Jędrzejowska
Jawornik Gorzków 2-1 Świt Działoszyce
Partyzant Wodzisław 5-2 Dąb Nagłowice
AZS WSU Kielce 1-0 Orlęta II Kielce

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Naprzód II Jędrzejów 1-0 AZS WSU Kielce
Orlęta II Kielce 0-1 Partyzant Wodzisław
Dąb Nagłowice 0-4 Jawornik Gorzków
Świt Działoszyce 2-0 Strzelec Chroberz
Start Słupia Jędrzejowska 2-5 Zryw Skroniów
Piaskowianka II Piaski 5-0 Czarnovia Kielce

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Piaskowianka II Piaski 1-2 Naprzód II Jędrzejów
Czarnovia Kielce 1-0 Start Słupia Jędrzejowska
Zryw Skroniów 1-1 Świt Działoszyce
Strzelec Chroberz 0-2 Dąb Nagłowice
Jawornik Gorzków 1-2 Orlęta II Kielce
Partyzant Wodzisław 2-6 AZS WSU Kielce

Kolejka 16 - 6-7 maja

Naprzód II Jędrzejów 1-0 Partyzant Wodzisław
AZS WSU Kielce 0-1 Jawornik Gorzków
Orlęta II Kielce 3-0 Strzelec Chroberz
Dąb Nagłowice 1-2 Zryw Skroniów
Świt Działoszyce 3-1 Czarnovia Kielce
Start Słupia Jędrzejowska 0-0 Piaskowianka II Piaski

Kolejka 17 - 13-14 maja

Start Słupia Jędrzejowska 0-3 Naprzód II Jędrzejów
Piaskowianka II Piaski 0-0 Świt Działoszyce
Czarnovia Kielce 3-0 Dąb Nagłowice
Zryw Skroniów 1-1 Orlęta II Kielce
Strzelec Chroberz 0-4 AZS WSU Kielce
Jawornik Gorzków 1-0 Partyzant Wodzisław

Kolejka 18 - 20-21 maja

Naprzód II Jędrzejów 1-1 Jawornik Gorzków
Partyzant Wodzisław 5-3 Strzelec Chroberz
AZS WSU Kielce 5-0 Zryw Skroniów
Orlęta II Kielce 2-0 Czarnovia Kielce
Dąb Nagłowice 2-4 Piaskowianka II Piaski
Świt Działoszyce 3-2 Start Słupia Jędrzejowska

Kolejka 19 - 27-28 maja

Świt Działoszyce 2-0 Naprzód II Jędrzejów
Start Słupia Jędrzejowska 3-0 Dąb Nagłowice
Piaskowianka II Piaski 1-1 Orlęta II Kielce
Czarnovia Kielce 3-4 AZS WSU Kielce
Zryw Skroniów 1-0 Partyzant Wodzisław
Strzelec Chroberz 0-3 Jawornik Gorzków

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

Naprzód II Jędrzejów 6-0 Strzelec Chroberz
Jawornik Gorzków 2-1 Zryw Skroniów
Partyzant Wodzisław 1-1 Czarnovia Kielce
AZS WSU Kielce 1-0 Piaskowianka II Piaski
Orlęta II Kielce 3-1 Start Słupia Jędrzejowska
Dąb Nagłowice 0-5 Świt Działoszyce

Kolejka 21 - 11 czerwca

Dąb Nagłowice 0-4 Naprzód II Jędrzejów
Świt Działoszyce 2-1 Orlęta II Kielce
Start Słupia Jędrzejowska 1-2 AZS WSU Kielce
Piaskowianka II Piaski 5-2 Partyzant Wodzisław
Czarnovia Kielce 3-2 Jawornik Gorzków
Zryw Skroniów 0-0 Strzelec Chroberz

Kolejka 22 - 15 czerwca

Naprzód II Jędrzejów 4-2 Zryw Skroniów
Strzelec Chroberz 3-2 Czarnovia Kielce
Jawornik Gorzków 3-0 Piaskowianka II Piaski
Partyzant Wodzisław 3-1 Start Słupia Jędrzejowska
AZS WSU Kielce 7-0 Świt Działoszyce
Orlęta II Kielce 1-0 Dąb Nagłowice

 

Polecamy

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
SPARTAKUS II Daleszyce - ZORZA Tempo Pacanów
LZS Samborzec - ŚWIT Ćmielów
ALIT II Ożarów - BASZTA Rytwiany
ZRYW Zbigniewice - JAWORNIK Gorzków
GKS Górno - UKS Baćkowice
OKS Opatów - GRÓD Wiślica
NIDZICA Dobiesławice - AGRICOLA Łoniów

Ostatnie spotkanie

JAWORNIK GorzkówLZS Samborzec
JAWORNIK Gorzków 2:6 LZS Samborzec
2015-08-23, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
JAWORNIK Gorzków 2:6 LZS Samborzec
GRÓD Wiślica 1:0 GKS Górno
ŚWIT Ćmielów 5:1 ZORZA Tempo Pacanów
ALIT II Ożarów 5:2 SPARTAKUS II Daleszyce
BASZTA Rytwiany 4:2 NIDZICA Dobiesławice
AGRICOLA Łoniów 4:2 OKS Opatów
UKS Baćkowice 0:2 ZRYW Zbigniewice

Buttony

Skąd klikają

widgeo.net

stat4u

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Twoje IP

>

Statystyki

stat4u

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
sylwestros
status Gadu-Gadu
gofeer
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 71, wczoraj: 33
ogółem: 1 923 922

statystyki szczegółowe