Treningi :
Zbiórka o godz.19:45
------------------------------------------
Piątek na Stadionie Jawornika w Gorzkowie o godz.20:00!!!
Zbiórka o godz.19:45
Treningi prowadzi Paweł Radziszewski.
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!
Skalbmierz | 16 km |
Czarnocin | 18 km |
Chroberz | 35 km |
Solec-Zdrój | 43 km |
Świniary | 45 km |
Osiek | 45 km |
Raków | 85 km |
Czajków | 95 km |
Łagów | 98 km |
|
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Klasa A 2009/2010, grupa: świętokrzyska I | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Sokół Rykoszyn | 26 | 69 | 22 | 3 | 1 | 103-15 | 12 | 1 | 0 | 57-8 | 10 | 2 | 1 | 46-7 | ||||||
2. | Astra Piekoszów | 26 | 57 | 18 | 3 | 5 | 53-21 | 10 | 0 | 3 | 25-9 | 8 | 3 | 2 | 28-12 | ||||||
3. | Leśnik Zagnańsk | 26 | 47 | 14 | 5 | 7 | 50-40 | 8 | 4 | 1 | 26-12 | 6 | 1 | 6 | 24-28 | ||||||
4. | Polanie Pierzchnica | 26 | 45 | 13 | 6 | 7 | 30-12 | 10 | 2 | 1 | 21-2 | 3 | 4 | 6 | 9-10 | ||||||
5. | Zieleń Żelisławice | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 39-48 | 5 | 3 | 5 | 20-29 | 7 | 1 | 5 | 19-19 | ||||||
6. | Star Starachowice | 26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 43-34 | 6 | 2 | 5 | 23-16 | 5 | 1 | 7 | 20-18 | ||||||
7. | Dąb Nagłowice | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 38-51 | 5 | 3 | 5 | 18-24 | 5 | 2 | 6 | 20-27 | ||||||
8. | LKS Bolmin | 26 | 34 | 10 | 4 | 12 | 44-53 | 6 | 3 | 4 | 25-23 | 4 | 1 | 8 | 19-30 | ||||||
9. | Gród Ćmińsk | 26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 40-38 | 7 | 2 | 4 | 22-9 | 2 | 4 | 7 | 18-29 | ||||||
10. | Jawornik Gorzków | 26 | 31 | 9 | 4 | 13 | 40-60 | 7 | 1 | 5 | 26-24 | 2 | 3 | 8 | 14-36 | ||||||
11. | Piast Chęciny | 26 | 26 | 7 | 5 | 14 | 29-43 | 7 | 1 | 5 | 20-17 | 0 | 4 | 9 | 9-26 | ||||||
12. | GKS Kluczewsko | 26 | 25 | 7 | 4 | 15 | 36-57 | 4 | 2 | 7 | 15-23 | 3 | 2 | 8 | 21-34 | ||||||
13. | Czarnovia Kielce | 26 | 22 | 6 | 4 | 16 | 35-56 | 5 | 3 | 5 | 27-26 | 1 | 1 | 11 | 8-30 | ||||||
14. | Partyzant Wodzisław | 26 | 16 | 4 | 4 | 18 | 29-81 | 2 | 3 | 8 | 21-41 | 2 | 1 | 10 | 8-40 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ||
1 | Sokół Rykoszyn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 | Astra Piekoszów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 | Leśnik Zagnańsk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 | Polanie Pierzchnica |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 | Zieleń Żelisławice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 | Star Starachowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 | Dąb Nagłowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 | LKS Bolmin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 | Gród Ćmińsk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 | Jawornik Gorzków |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 | Piast Chęciny |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 | GKS Kluczewsko |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 | Czarnovia Kielce |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 | Partyzant Wodzisław |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 1 - 22-23 sierpnia |
Gród Ćmińsk | 3-0 | Jawornik Gorzków | 23 sierpnia, 15:00 |
(wo) | |||
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik | |||
Leśnik Zagnańsk | 2-2 | Astra Piekoszów | 23 sierpnia, 15:00 |
Piast Chęciny | 0-4 | Dąb Nagłowice | 23 sierpnia, 15:00 |
GKS Kluczewsko | 1-3 | Zieleń Żelisławice | 23 sierpnia, 15:00 |
Partyzant Wodzisław | 3-5 | LKS Bolmin | 23 sierpnia, 15:00 |
Sokół Rykoszyn | 5-1 | Czarnovia Kielce | 23 sierpnia, 15:00 |
Polanie Pierzchnica | 2-0 | Star Starachowice | 23 sierpnia, 15:00 |
Kolejka 2 - 29-30 sierpnia |
Jawornik Gorzków | 1-4 | Star Starachowice | 30 sierpnia, 15:00 |
LKS Bolmin | 0-3 | Sokół Rykoszyn | 30 sierpnia, 15:00 |
Zieleń Żelisławice | 3-0 | Partyzant Wodzisław | |
(wo) | |||
nie odbył się z powodu awarii autokaru gości | |||
Dąb Nagłowice | 3-2 | GKS Kluczewsko | 30 sierpnia, 15:00 |
Astra Piekoszów | 3-0 | Piast Chęciny | 30 sierpnia, 15:00 |
Gród Ćmińsk | 4-1 | Leśnik Zagnańsk | 30 sierpnia, 15:00 |
Polanie Pierzchnica | 1-0 | Czarnovia Kielce | 30 sierpnia, 15:00 |
Kolejka 3 - 5-6 września |
Leśnik Zagnańsk | 5-2 | Jawornik Gorzków | 6 września, 15:00 |
Piast Chęciny | 0-1 | Gród Ćmińsk | 6 września, 15:00 |
GKS Kluczewsko | 0-2 | Astra Piekoszów | 5 września, 17:00 |
Partyzant Wodzisław | 3-3 | Dąb Nagłowice | 6 września, 15:00 |
Sokół Rykoszyn | 2-0 | Zieleń Żelisławice | 6 września, 15:00 |
Polanie Pierzchnica | 1-0 | LKS Bolmin | 6 września, 15:00 |
Star Starachowice | 1-0 | Czarnovia Kielce | 6 września, 15:00 |
Kolejka 4 - 12-13 września |
Jawornik Gorzków | 3-1 | Czarnovia Kielce | 13 września, 15:00 |
LKS Bolmin | 1-0 | Star Starachowice | 13 września, 15:00 |
Zieleń Żelisławice | 1-1 | Polanie Pierzchnica | 13 września, 15:00 |
Dąb Nagłowice | 0-5 | Sokół Rykoszyn | 13 września, 15:00 |
Astra Piekoszów | 0-1 | Partyzant Wodzisław | 12 września, 16:00 |
Gród Ćmińsk | 3-0 | GKS Kluczewsko | 13 września, 15:00 |
Leśnik Zagnańsk | 3-1 | Piast Chęciny | 13 września, 15:00 |
Kolejka 5 - 19-20 września |
Piast Chęciny | 0-2 | Jawornik Gorzków | 20 września, 15:00 |
GKS Kluczewsko | 3-4 | Leśnik Zagnańsk | 20 września, 15:00 |
Partyzant Wodzisław | 3-3 | Gród Ćmińsk | 20 września, 15:00 |
Sokół Rykoszyn | 4-0 | Astra Piekoszów | 20 września, 15:00 |
Polanie Pierzchnica | 3-0 | Dąb Nagłowice | 20 września, 15:00 |
(wo) | |||
goście nie mieli kart zdrowia | |||
Star Starachowice | 1-2 | Zieleń Żelisławice | 20 września, 15:00 |
Czarnovia Kielce | 3-3 | LKS Bolmin | 20 września, 15:00 |
Kolejka 6 - 26-27 września |
Jawornik Gorzków | 3-0 | LKS Bolmin | 27 września, 15:00 |
Zieleń Żelisławice | 2-2 | Czarnovia Kielce | 27 września, 15:00 |
Dąb Nagłowice | 2-0 | Star Starachowice | 27 września, 15:00 |
Astra Piekoszów | 1-0 | Polanie Pierzchnica | 26 września, 16:00 |
Gród Ćmińsk | 0-3 | Sokół Rykoszyn | 27 września, 15:00 |
Leśnik Zagnańsk | 3-0 | Partyzant Wodzisław | 27 września, 15:00 |
Piast Chęciny | 6-0 | GKS Kluczewsko | 27 września, 15:00 |
Kolejka 7 - 3-4 października |
GKS Kluczewsko | 1-0 | Jawornik Gorzków | 4 października, 15:00 |
Partyzant Wodzisław | 2-1 | Piast Chęciny | 4 października, 15:00 |
Sokół Rykoszyn | 6-0 | Leśnik Zagnańsk | 4 października, 15:00 |
Polanie Pierzchnica | 1-0 | Gród Ćmińsk | 4 października, 15:00 |
Star Starachowice | 1-1 | Astra Piekoszów | 4 października, 15:00 |
Czarnovia Kielce | 1-2 | Dąb Nagłowice | 4 października, 15:00 |
LKS Bolmin | 1-2 | Zieleń Żelisławice | 4 października, 15:00 |
Kolejka 8 - 10-11 października |
Jawornik Gorzków | 2-3 | Zieleń Żelisławice | 11 października, 14:00 |
Dąb Nagłowice | 1-3 | LKS Bolmin | 11 października, 14:00 |
Astra Piekoszów | 2-0 | Czarnovia Kielce | 10 października, 15:00 |
Gród Ćmińsk | 0-0 | Star Starachowice | 11 października, 14:00 |
Leśnik Zagnańsk | 0-0 | Polanie Pierzchnica | 11 października, 14:00 |
Piast Chęciny | 0-3 | Sokół Rykoszyn | 11 października, 14:00 |
GKS Kluczewsko | 1-2 | Partyzant Wodzisław | 11 października, 14:00 |
Kolejka 9 - 15 listopada |
Partyzant Wodzisław | 5-0 | Jawornik Gorzków | 29 listopada, 12:00 |
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Sokół Rykoszyn | 7-0 | GKS Kluczewsko | 15 listopada, 12:00 |
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Polanie Pierzchnica | 3-0 | Piast Chęciny | 15 listopada, 12:00 |
(wo) | |||
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie goście nie przyjechali | |||
Star Starachowice | 0-2 | Leśnik Zagnańsk | 15 listopada, 12:00 |
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Czarnovia Kielce | 5-2 | Gród Ćmińsk | 15 listopada, 12:00 |
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
LKS Bolmin | 1-5 | Astra Piekoszów | 15 listopada, 12:00 |
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Zieleń Żelisławice | 1-2 | Dąb Nagłowice | 15 listopada, 12:00 |
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych |
Kolejka 10 - 24-25 października |
Jawornik Gorzków | 5-2 | Dąb Nagłowice | 25 października, 13:00 |
Astra Piekoszów | 0-1 | Zieleń Żelisławice | 24 października, 14:00 |
Gród Ćmińsk | 0-1 | LKS Bolmin | 25 października, 13:00 |
Leśnik Zagnańsk | 2-0 | Czarnovia Kielce | 25 października, 13:00 |
Piast Chęciny | 1-0 | Star Starachowice | 25 października, 13:00 |
GKS Kluczewsko | 0-1 | Polanie Pierzchnica | 25 października, 14:00 |
Partyzant Wodzisław | 1-8 | Sokół Rykoszyn | 25 października, 13:00 |
Kolejka 11 - 31 października |
Sokół Rykoszyn | 4-0 | Jawornik Gorzków | 31 października, 13:00 |
Polanie Pierzchnica | 1-1 | Partyzant Wodzisław | 31 października, 13:00 |
Star Starachowice | 0-3 | GKS Kluczewsko | 31 października, 13:00 |
Czarnovia Kielce | 5-3 | Piast Chęciny | 31 października, 13:00 |
LKS Bolmin | 3-2 | Leśnik Zagnańsk | 31 października, 13:00 |
Zieleń Żelisławice | 3-1 | Gród Ćmińsk | 31 października, 13:00 |
Dąb Nagłowice | 1-4 | Astra Piekoszów | 31 października, 13:00 |
Kolejka 12 - 7-8 listopada |
Jawornik Gorzków | 0-3 | Astra Piekoszów | 8 listopada, 12:00 |
(wo) | |||
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik | |||
Gród Ćmińsk | 0-1 | Dąb Nagłowice | 8 listopada, 12:00 |
Leśnik Zagnańsk | 3-1 | Zieleń Żelisławice | 8 listopada, 12:00 |
Piast Chęciny | 3-4 | LKS Bolmin | 8 listopada, 12:00 |
GKS Kluczewsko | 3-0 | Czarnovia Kielce | 8 listopada, 12:00 |
(wo) | |||
na boisku 1-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik | |||
Partyzant Wodzisław | 1-2 | Star Starachowice | 8 listopada, 12:00 |
Sokół Rykoszyn | 1-0 | Polanie Pierzchnica | 8 listopada, 12:00 |
Kolejka 13 - 11 listopada |
Polanie Pierzchnica | 5-0 | Jawornik Gorzków | 11 listopada, 12:00 |
Star Starachowice | 0-4 | Sokół Rykoszyn | 11 listopada, 12:00 |
Czarnovia Kielce | 3-2 | Partyzant Wodzisław | 22 listopada, 12:00 |
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
LKS Bolmin | 4-4 | GKS Kluczewsko | 11 listopada, 12:00 |
Zieleń Żelisławice | 2-0 | Piast Chęciny | 11 listopada, 12:00 |
Dąb Nagłowice | 4-2 | Leśnik Zagnańsk | 11 listopada, 12:00 |
Astra Piekoszów | 4-1 | Gród Ćmińsk | 11 listopada, 12:00 |
Kolejka 14 - 3 kwietnia |
Jawornik Gorzków | 3-2 | Gród Ćmińsk | 3 kwietnia, 11:00 |
Astra Piekoszów | 0-2 | Leśnik Zagnańsk | 3 kwietnia, 11:00 |
Dąb Nagłowice | 0-0 | Piast Chęciny | 3 kwietnia, 11:00 |
Zieleń Żelisławice | 0-0 | GKS Kluczewsko | 3 kwietnia, 11:00 |
LKS Bolmin | 4-0 | Partyzant Wodzisław | 3 kwietnia, 11:00 |
Czarnovia Kielce | 0-2 | Sokół Rykoszyn | 3 kwietnia, 11:00 |
Star Starachowice | 1-0 | Polanie Pierzchnica | 3 kwietnia, 11:00 |
Kolejka 15 - 21 kwietnia |
Czarnovia Kielce | 2-2 | Polanie Pierzchnica | 21 kwietnia, 17:00 |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Star Starachowice | 5-0 | Jawornik Gorzków | 21 kwietnia, 17:00 |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Sokół Rykoszyn | 5-0 | LKS Bolmin | 21 kwietnia, 17:00 |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Partyzant Wodzisław | 1-1 | Zieleń Żelisławice | 21 kwietnia, 17:00 |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
GKS Kluczewsko | 0-0 | Dąb Nagłowice | 21 kwietnia, 17:00 |
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Piast Chęciny | 1-0 | Astra Piekoszów | 21 kwietnia, 17:00 |
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Leśnik Zagnańsk | 1-1 | Gród Ćmińsk | 21 kwietnia, 17:00 |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem |
Kolejka 16 - 5 maja |
Jawornik Gorzków | 1-3 | Leśnik Zagnańsk | 12 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej; w drugim terminie (5 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Gród Ćmińsk | 2-0 | Piast Chęciny | 5 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Astra Piekoszów | 3-1 | GKS Kluczewsko | 5 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Dąb Nagłowice | 1-0 | Partyzant Wodzisław | 5 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Zieleń Żelisławice | 0-7 | Sokół Rykoszyn | 5 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
LKS Bolmin | 2-1 | Polanie Pierzchnica | 5 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Czarnovia Kielce | 0-2 | Star Starachowice | 5 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej |
Kolejka 17 - 24-25 kwietnia |
Czarnovia Kielce | 2-2 | Jawornik Gorzków | 25 kwietnia, 15:00 |
Star Starachowice | 2-0 | LKS Bolmin | 24 kwietnia, 16:00 |
Polanie Pierzchnica | 1-0 | Zieleń Żelisławice | 25 kwietnia, 15:00 |
Sokół Rykoszyn | 4-1 | Dąb Nagłowice | 25 kwietnia, 15:00 |
Partyzant Wodzisław | 0-3 | Astra Piekoszów | 25 kwietnia, 15:00 |
GKS Kluczewsko | 2-2 | Gród Ćmińsk | 24 kwietnia, 11:00 |
Piast Chęciny | 1-1 | Leśnik Zagnańsk | 24 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 18 - 1-2 maja |
Jawornik Gorzków | 1-0 | Piast Chęciny | 26 maja, 17:30 |
w pierwotnym terminie (2 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Leśnik Zagnańsk | 0-1 | GKS Kluczewsko | 2 maja, 15:00 |
Gród Ćmińsk | 4-0 | Partyzant Wodzisław | 2 maja, 15:00 |
Astra Piekoszów | 1-0 | Sokół Rykoszyn | 2 maja, 15:00 |
Dąb Nagłowice | 0-2 | Polanie Pierzchnica | 2 maja, 15:00 |
Zieleń Żelisławice | 0-4 | Star Starachowice | 2 maja, 15:00 |
LKS Bolmin | 3-0 | Czarnovia Kielce | 1 maja, 12:30 |
Kolejka 19 - 8-9 maja |
LKS Bolmin | 1-1 | Jawornik Gorzków | 8 maja, 17:00 |
Czarnovia Kielce | 2-1 | Zieleń Żelisławice | 9 maja, 15:00 |
Star Starachowice | 4-1 | Dąb Nagłowice | 8 maja, 17:00 |
Polanie Pierzchnica | 0-1 | Astra Piekoszów | 9 maja, 15:00 |
Sokół Rykoszyn | 3-1 | Gród Ćmińsk | 9 maja, 15:00 |
Partyzant Wodzisław | 0-2 | Leśnik Zagnańsk | 9 maja, 15:00 |
GKS Kluczewsko | 1-0 | Piast Chęciny | 9 maja, 17:00 |
Kolejka 20 - 15-16 maja |
Jawornik Gorzków | 3-0 | GKS Kluczewsko | 13 czerwca, 15:00 |
w pierwotnym terminie (16 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Piast Chęciny | 2-0 | Partyzant Wodzisław | 15 maja, 16:00 |
Leśnik Zagnańsk | 2-2 | Sokół Rykoszyn | 13 czerwca, 15:00 |
w pierwotnym terminie (16 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Gród Ćmińsk | 1-0 | Polanie Pierzchnica | 13 czerwca, 15:00 |
w pierwotnym terminie (16 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Astra Piekoszów | 4-1 | Star Starachowice | 15 maja, 15:00 |
Dąb Nagłowice | 3-2 | Czarnovia Kielce | 12 czerwca, 17:00 |
w pierwotnym terminie (16 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Zieleń Żelisławice | 4-1 | LKS Bolmin | 13 czerwca, 15:00 |
w pierwotnym terminie (16 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Kolejka 21 - 22-23 maja |
Zieleń Żelisławice | 1-5 | Jawornik Gorzków | 16 czerwca, 18:00 |
w pierwotnym terminie (23 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
LKS Bolmin | 2-3 | Dąb Nagłowice | 22 maja, 17:00 |
Czarnovia Kielce | 0-1 | Astra Piekoszów | 16 czerwca, 18:00 |
w pierwotnym terminie (23 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Star Starachowice | 1-2 | Gród Ćmińsk | 16 czerwca, 18:00 |
w pierwotnym terminie (23 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Polanie Pierzchnica | 1-0 | Leśnik Zagnańsk | 23 maja, 15:00 |
Sokół Rykoszyn | 2-2 | Piast Chęciny | 23 maja, 15:00 |
Partyzant Wodzisław | 1-9 | GKS Kluczewsko | 16 czerwca, 18:00 |
w pierwotnym terminie (23 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Kolejka 22 - 29-30 maja |
Jawornik Gorzków | 2-1 | Partyzant Wodzisław | 30 maja, 15:00 |
GKS Kluczewsko | 1-4 | Sokół Rykoszyn | 27 maja, 17:30 |
Piast Chęciny | 1-0 | Polanie Pierzchnica | 29 maja, 17:00 |
Leśnik Zagnańsk | 2-1 | Star Starachowice | 30 maja, 15:00 |
Gród Ćmińsk | 3-0 | Czarnovia Kielce | 30 maja, 15:00 |
Astra Piekoszów | 1-0 | LKS Bolmin | 30 maja, 15:00 |
Dąb Nagłowice | 1-2 | Zieleń Żelisławice | 30 maja, 15:00 |
Kolejka 23 - 3 czerwca |
Dąb Nagłowice | 1-1 | Jawornik Gorzków | 3 czerwca, 15:00 |
Zieleń Żelisławice | 0-4 | Astra Piekoszów | 3 czerwca, 15:00 |
LKS Bolmin | 2-1 | Gród Ćmińsk | 3 czerwca, 15:00 |
Czarnovia Kielce | 2-3 | Leśnik Zagnańsk | 3 czerwca, 15:00 |
Star Starachowice | 1-1 | Piast Chęciny | 3 czerwca, 15:00 |
Polanie Pierzchnica | 2-0 | GKS Kluczewsko | 3 czerwca, 15:00 |
Sokół Rykoszyn | 10-1 | Partyzant Wodzisław | 3 czerwca, 15:00 |
Kolejka 24 - 5-6 czerwca |
Jawornik Gorzków | 2-5 | Sokół Rykoszyn | 10 czerwca, 18:30 |
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Partyzant Wodzisław | 0-2 | Polanie Pierzchnica | 6 czerwca, 15:00 |
GKS Kluczewsko | 0-4 | Star Starachowice | 6 czerwca, 15:00 |
Piast Chęciny | 1-0 | Czarnovia Kielce | 5 czerwca, 17:00 |
Leśnik Zagnańsk | 2-1 | LKS Bolmin | 6 czerwca, 15:00 |
Gród Ćmińsk | 0-1 | Zieleń Żelisławice | 6 czerwca, 15:00 |
Astra Piekoszów | 3-1 | Dąb Nagłowice | 6 czerwca, 15:00 |
Kolejka 25 - 20 czerwca |
Astra Piekoszów | 3-1 | Jawornik Gorzków | 20 czerwca, 15:00 |
Dąb Nagłowice | 1-1 | Gród Ćmińsk | 20 czerwca, 15:00 |
Zieleń Żelisławice | 3-2 | Leśnik Zagnańsk | 20 czerwca, 15:00 |
LKS Bolmin | 1-1 | Piast Chęciny | 20 czerwca, 15:00 |
Czarnovia Kielce | 2-1 | GKS Kluczewsko | 20 czerwca, 15:00 |
Star Starachowice | 6-0 | Partyzant Wodzisław | 20 czerwca, 15:00 |
Polanie Pierzchnica | 0-0 | Sokół Rykoszyn | 20 czerwca, 15:00 |
Kolejka 26 - 27 czerwca |
Jawornik Gorzków | 0-0 | Polanie Pierzchnica | 27 czerwca, 15:00 |
Sokół Rykoszyn | 4-2 | Star Starachowice | 27 czerwca, 15:00 |
Partyzant Wodzisław | 1-2 | Czarnovia Kielce | 27 czerwca, 15:00 |
GKS Kluczewsko | 2-1 | LKS Bolmin | 27 czerwca, 15:00 |
Piast Chęciny | 4-2 | Zieleń Żelisławice | 27 czerwca, 15:00 |
Leśnik Zagnańsk | 1-0 | Dąb Nagłowice | 27 czerwca, 15:00 |
Gród Ćmińsk | 2-2 | Astra Piekoszów | 27 czerwca, 15:00 |
A-klasa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 2 | |||||||||||||||||||||
|
JAWORNIK Gorzków | 2:6 | LZS Samborzec |
2015-08-23, 13:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 1 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||
dzisiaj: 94, wczoraj: 48
ogółem: 2 402 625
statystyki szczegółowe